Енергодарський навчально-виховний комплекс №9 святкує ювілей

Енергодарський  навчально-виховний комплекс № 9 відсвяткував ювілей – 35 років. Це дуже радісна подія для нашого міста, адже цей заклад відомий в Енергодарі своїми традиціями, затишком, педагогічним колективом та особливим ставленням до дітей.  Директор Валентина Деркач розповіла, що робота для неї – це все життя. Вона вкладає в неї душу і  сили. Хочемо зауважити, що Валентина Олексіївна керує  закладом з моменту відкриття, і за 35 років тут жодного разу не змінювався директор.

Енергодарському навчально-виховному комплексу виповнилося 35 років
Енергодарський навчально -виховний комплекс святкує ювілей – 35 років

Сьогодні у навчально-виховному комплексі відкрито сім вікових груп, де виховуються 140 дітлахів. У восьми класах початкової школи навчаються 230 учнів. Валентина Олексіївна з трепетом в серці висловила щиру подяку всім, хто пройшов разом з нею довгу дорогу тривалістю в 35 років. Та наголосила на тому, що кожен працівник закладу допоміг їй дійти до того рівня, на якому зараз працює навчальний заклад.

В стінах НВК №9 царює неймовірна атмосфера, відчувається, що учням тут подобається. Нововведенням з 2018 року стало те, що дошкільнята і початкові класи перейшли в україномовний режим роботи за концепцією Нової української школи. Директорка з гордістю розповідає, що повністю змінився дизайн та оснащення у навчально-виховному комплексі. Зі старого залишилися хіба що тільки стіни.

В навчально-виховному комплексі № 9 сучасний та стильний дизайн
В ЕНВК №9 неймовірно затишно та гарно

Випускники навчально-виховного комплексу для  Валентини  Деркач –  це частинка її серця. Тож, не дивно, що вона добре пам’ятає своїх колишніх учнів. Багато з них вже привели до закладу своїх діток, та довіряють Валентині Олексіїївні їх виховання.

Педагоги, які теж працюють в навчально-виховному комплексі, віддають більшу частину свого життя дітлахам. І для малечі вчителі – кращий взірець для наслідування.  Деякі з них чверть століття присвятили улюбленій роботі.

Директор НВК №9 вітає свій колектив та учнів з ювілеєм
Валентина Деркач – директор ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» № 9 в Енергодарі

Звичайно, з ювілейною датою колектив навчально-виховного комплексу вітало все місто. На урочистому заході, який відбувся в культурно-діловому центрі ЗАЕС, прозвучало чимало добрих побажань. Так, начальник управління освіти Енергодара Світлана Букреєва висловила своє захоплення навчальним закладом і його керівництвом, адже треба мати неймовірне терпіння та любов до дітей, аби 35 років на високому рівні тримати честь закладу.

ЕНВК №9 зі святом привітали поважні гості
ЕНВК №9 в Енергодарі з ювілеєм вітали поважні гості

В свою чергу, колектив МедіаЦентру також вітає навчально-виховний комплекс №9 зі святом. Бажаємо кожному, хто щодня дарує енергодарським дітлахам частинку своєї душі,  міцного здоров’я, щастя та приємних емоцій від улюбленої і такої потрібної справи.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Ініціативні енергодарці самотужки почали реставрацію дитячого майданчика

1 Комментарий
  1. Дима :

    Одни понты

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X