Увага! В К.-Дніпровському районі з 25 по 29 квітня буде обмежено в‘їзд до кладовищ

Оскільки зараз триває коронавірусний карантин, то всіх мешканців Кам‘янсько-Дніпровського району просять з розумінням поставитися до певних обмежень на вихідних. Всі ми знаємо, що у неділю, 26 квітня відзначається Родониця. За традицією, в цей день українці йдуть до кладовища де поминають померлих рідних. Так вже сталося, що у зв‘язку з коронавірусним карантином, цього року людям доведеться трішки почекати із загальноприйнятими обрядами.

До уваги мешканців сусідніх сіл: всі кладовища в К.-Дніпровському на вихідні закривають
Увага! В К.-Дніпровському районі з 25 по 29 квітня буде обмежено в‘їзд до кладовищ

Уряд прийняв рішення перенести Родоницю аж на 6 червня. Всі сподіваються, що до того часу небезпечний вірус покине Україну і масові заходи більше не будуть для нас обмеженням. Тому, аби убезпечити людство від захворювання на COVID-19, керівництвом Кам‘янсько-Дніпровського району було прийнято рішення закрити всі кладовища у місцевості на поминальні вихідні.

З 25 по 29 квітня буде обмежено в`їзд до благовіщенського кладовища
У селах К.-Дніпровського району обмежують в‘їзд до кладовищ

Відомо, що біля сільських кладовищ будуть чергувати правоохоронці. Наприклад, вже від сьогодні до кладовища сусіднього села Благовіщенка обмежують в`їзд. Дозволяється проїзд тільки поховального транспорту. В оголошенні біля цвинтаря йдеться про те, що такі обмеження будуть діяти з 7:00 25 квітня і до 7:00 29 квітня. Тож, залишайтеся вдома та подбайте про себе та безпеку своїх рідних.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: ДСНС попереджає: в Енергодарі завтра очікується сильний вітер

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X