Енергодарські юні дослідники захистили свої наукові роботи

В Енергодарі завершено триденний марафон  захисту наукових досліджень вихованців Малої академії наук (ЕМАН).  Щорічний захід є міським етапом Всеукраїнського конкурсу робіт учнів-членів МАН України. Юні дослідники нашого міста вже 21-й рік поспіль представляли на суд журі свої наукові проєкти. Цього разу – 31 учасник у 8 наукових відділеннях за 23 різноманітними напрямами. І вперше – в дистанційному форматі.

Енергодарські юні дослідники захистили свої наукові роботи
Енергодарські юні дослідники захистили свої наукові роботи

 «Не дивлячись на карантин і дистанційну підготовку, наші вихованці справилися із захистом. На жаль, не всі експерименти та дослідження можна було провести в тому режимі роботи, який нам диктують карантинні обмеження. Але це не засмутило і не вплинуло на дослідницький азарт МАНівців. Всі роботи енергодарців рекомендовано для участі в обласному етапі конкурсу», – відзначила заступниця директора ЕМАН з навчально-виховної роботи Наталія Кучеренко.  

Цікаві дослідження, змістовні доповіді, аргументовані відповіді на запитання журі та опонентів продемонстрували  конкурсанти. За словами учасників, всі  отримали велике задоволення від спільної роботи. Юні енергодарські розумнички показали вже традиційно високий рівень підготовки. 

«Слухати доповіді юних науковців, членів ЕМАН – надзвичайне задоволення. І хоча цьогоріч захист робіт проходив в режимі відеоконференції, це не завадило відчути захоплення учасників від своїх творчих досягнень. Захід щойно закінчився, а я вже чекаю наступного року, щоб знов поринути в цю атмосферу наукового свята», – зазначила представниця журі науково-практичної конференції на секціях «Правознавство» та «Теологія» Людмила Сирко.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: На енергодарському «Міськзеленбуді» – новий очільник

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X