Кримінальне провадження: службові особи КП “ПКВ” ухилялися від сплати податків

Прокуратурою Запорізької області встановлено, що у період з 1 липня по 31 грудня 2016 року службові особи КП «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради, шляхом відображення в документах податкової звітності недостовірних відомостей ухилились від сплати податку з доходів фізичних осіб та військового збору на загальну суму 4,3 млн. грн.

За результатами досудового розслідування та на підставі зібраних доказів у провадженні колишнім генеральному директору та головному бухгалтеру зазначеного підприємства повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України.

Під час досудового розслідування збитки державі, спричинені незаконними діями по ухиленню від сплати податків, відшкодовані у повному обсязі.

Але штрафні санкції та пеня за порушення вимог податкового законодавства несплачені, тож 30 липня 2020 року відносно зазначених службових осіб до суду направлено обвинувальний акт для розгляду по суті.

За інформацією ресурсу Опендатабот, у зазначений період очільником КП “ПКВ” був Олександр Колесніков. А за даними НАЗК, посаду головного бухгалтера в зазначений період займала Валентина Шуміліна. Вона була звільнена у вересні 2018 року.Також, за інформацією офіційного сайту Державної податкової служби України, станом на 1 липня цього року загальна сума податкового боргу КП “ПКВ” – 90,78 млн грн.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Мешканця Кам’янки відправили до в’язниці за вбивство дружини брата

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X