Учнівську молодь Енергодара запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі рефератів

Українське ядерне товариство організовує і проводить традиційний Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ». Захід відбувається за участю профільних закладів вищої освіти: Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка» та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Учнівську молодь Енергодара запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі рефератів
Учнівську молодь Енергодара запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі рефератів

Учасниками конкурсу можуть бути учні 9–11 класів, молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

На конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, у яких відображаються результати аналізу чи досліджень автора з обраної теми.

Конкурс проводиться у два етапи. Перший (відбірковий) етап триває до 30 квітня у містах-супутниках українських АЕС та в профільних закладах вищої освіти. Роботи направляються в електронному вигляді за адресою: ukrnscontest@gmail.com.

Другий етап (фінал) відбудеться у травні. Для участі у ньому організатори відбіркового етапу до 10 травня направляють три кращі роботи. На цьому етапі за результатом розгляду та оцінки робіт рішенням журі визначаються переможці.

Переможці, які вибороли І, ІІ, ІІІ місця та додаткове заохочення, отримують цінні призи.

Детальні умови конкурсу викладено у Положенні про конкурс.

Контакти координатора проєкту: Христина Степанівна Лилак – 095-308-46-86; 050-440-44-19.

Контакти відповідальної особи від Запорізької АЕС: Катерина Іванівна Фінкевич – (06139) 6-21-27, 6-21-81, 050-735-66-70.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські, кам’янські та великобілозерські підприємці сплатили 13 млн єдиного…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X