Енергодарським учасникам АТО/ООС компенсують гроші за лікування зубів

Сьомий рік поспіль в Енергодарі діє Комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції/операцій об’єднаних сил та членів їхніх сімей, мешканців м. Енергодар.  Завдяки їй атовці отримують адресну соціальну допомогу та користуються низкою пільг

Одна з них – компенсація на лікування зубів та зубопротезування. Гроші на це щорічно виділяються з місцевого бюджету. Наприклад, в минулому році за цією статтею програми до управління праці і соціального захисту населення звернулося понад 50 осіб-учасників бойових дій. Всі вони отримали компенсацію на лікування зубів на загальну суму 250 тис. грн. Такий об’єм фінансування передбачений програмою і в 2021 році.

Енергодарським учасникам АТО/ООС компенсують гроші за лікування зубів
Енергодарським учасникам АТО/ООС компенсують гроші за лікування зубів

Для того, щоб скористатися пільгою і отримати стовідсоткову компенсацію, необхідно після лікування у стоматолога надати в управління праці і соцзахисту (каб. №9) наступні документи: акт виконаних робіт, ліцензію медустанови, товарний чек або квитанцію за отриману послугу (не більше 5 тис. грн).

«Програма підтримки учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей, мешканців м. Енергодар, – програма комплексна. І вона вміщує в себе широкий  набір пільг, як-от компенсації на житлово-комунальні послуги або зубопротезування. І кожного року ми передивляємося заходи, намагаємося їх поліпшити і допомогти якомога більшій кількості людей. Наприклад, в поточному році у нас з’явилися два нових напрямки матеріальної допомоги – дітям сімей загиблих АТОвців, а також на виготовлення та встановлення надгробків померлих учасників бойових дій», – зазначила заступниця начальника управління праці та соціального захисту населення, директорка територіального центру Оксана Мосжиліна.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська подружня пара виграла грант на благоустрій міста

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X