Вітаємо ювілярів: в Енергодарі відсвяткували 15-річчя ВП «Атоменергомаш»

15 років – це багато чи зовсім мало? З точки зору тривалості людського життя – це період юнацтва, зростання та пошуку. А для потужного підприємства – вік зрілості, розквіту і розвитку, коли досвід і професіоналізм вже сформували репутацію надійного партнера, якому по силам навіть надскладні завдання. Саме 15 річчя нещодавно відсвяткував відокремлений підрозділ «Атоменергомаш» ДП «НАЕК «Енергоатом», до складу якого входять одразу три заводи.

ВП «Атоменергомаш» відсвяткував 15 років
15 річчя відсвяткував відокремлений підрозділ «Атоменергомаш» НАЕК «Енергоатом»

Два з них, ЗСК та завод НСОіТ, знаходяться в Енергодарі. Третій – ремонтно-механічний завод, у Южноукраїнську. І саме колектив ВП «Атоменергомаш» днями приймав чисельні привітання з ювілейною датою.

Віце-президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Володимир Пишний
Віце-президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Володимир Пишний

Подальший розвиток заводів, засвоєння нових технологій та виготовлення нових видів продукції  – це головне завдання на перспективу, яке колектив «Атоменергомаш» гідно  виконує. Про це, зокрема, говорили віце-президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Володимир Пишний, генеральний директор ВП «Атоменергомаш» Олександр Маслюков.

Генеральний директор ВП «Атоменергомаш» Олександр Маслюков
Генеральний директор ВП «Атоменергомаш» Олександр Маслюков

Цього дня зі сцени «Сучасника» пролунало чимало душевних привітань від представників міської влади, багаторічних партнерів, з якими тісно співпрацює АЕМ, його колишніх керівників, ветеранів та керівництва ДТЕК Запорізька ТЕС, атомних електростанцій України, для яких «Атоменергомаш» виготовляє унікальну продукцію. І одним з найбільших його партнерів є Запорізька АЕС.

Звичайно, успіх будь якого підприємства  є можливим, перш за все, завдяки його колективу. Тож з нагоди святкової дати на сцені Палацу культури відбулося урочисте нагородження найкращих його працівників. А святковий настрій всім присутнім подарували творчі колективи міста, які виступили із вокальними та хореографічними привітаннями.

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X