У Великій Знам’янці поліція та небайдужі люди шукали трирічну дівчинку

17 жовтня до Кам’янсько-Дніпровського відділення поліції звернулася 46-річна жителька села Велика Знам’янка. Жінка повідомила, що зникла її трирічна донька.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області, мати залишила дитину на подвір’ї, а сама пішла займатися хатніми справами. Коли через годину вона повернулася, то дівчинка зникла

На пошуки дитини негайно були кинуті всі сили: орієнтовано весь особовий склад Кам’янсько-Дніпровського та Енергодарського підрозділів поліції, співробітники ювенальної превенції, додатково підключилися 60 бійців Національної гвардії, кінолог зі службовою собакою та всі небайдужі люди.

Дівчинку знайшла місцева жителька, яка побачила орієнтування на розшук дитини в групі місцевих мешканців в одному з мобільних додатків. За майже чотири  години крихітка самостійно подолала відстань у більше, ніж 2 кілометри! На щастя, з дитиною все було гаразд, її життю і здоров’ю нічого не загрожує.

Великий переполох у Великій Знам’янці: поліція та мешканці шукали зниклу дитину   

Дитину передали батькам. На теперішній час співробітники ювенальної превенції вирішують питання щодо притягнення матері до адміністративної відповідальності за ознаками ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). 

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як в Енергодарі члени виборчої комісії зривають вибори

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X