У житлових будинках Енергодара почнуть встановлювати пандуси

Вчора, 26 квітня, у виконкомі відбулася чергова нарада, на якій обговорили нагальні питання в сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міста. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Ще минулого тижня, за дорученням міської влади, КП «Комунальні системи» разом з управлінням містобудування та архітектури повинні були вияснити балансову приналежність старих опор освітлення в районі автовокзалу (біля магазина «Троянда»). Та поки що інформація про те, хто несе відповідальність за ці об’єкти та повинен їх обслуговувати, відсутня. Як відсутні і будь-які документи, що прояснили б ситуацію. Жодне із підприємств, як комунальних так і приватних, не взяло на себе відповідальність.

Наразі ці застаріли опори не виконують своєї функції. Вони повністю знеструмлені та не мають підведеного кабелю. Тож міська влада прийняла рішення: у разі, якщо власники не знайдуться, а фахівці дійдуть висновку, що потреби у відновленні цих опор немає, їх демонтують у встановленому законодавством порядку.

На нараді з комунальниками обговорили нагальні питання в сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міста
На нараді з комунальниками обговорили нагальні питання в сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міста

Нещодавно, за дорученням міського голови Дмитра Орлова, ТОВ «Місто для людей Енергодар» виконало санітарну обрізку дерев на прилеглій території будинку №19 по вулиці Лісова. В цьому ж житловому будинку «МДЛ» має встановити нові поштові скриньки. Це питання наразі знаходиться на контролі заступника міського голови Сергія Холода.

За інформацією, що надала головна архітекторка міськради Віра Знахуренко, на сьогоднішній день в Енергодарі 56% всіх об’єктів соціального, культурного та побутового призначення вже обладнані пандусами. Серед них – 10% потребують модернізації та приведення до відповідних сучасних вимог. У житловому фонді кількість облаштованих пандусами місць сягає всього 4%. Тож в Енергодарі розпочнуться роботи з облаштування житлових будинків пандусами.

Під час зустрічі Сергій Холод зосередив увагу фахівців управління містобудування та архітектури на численних скаргах мешканців будинку по вул. Українська, 27. Поруч з будинком розташований торговий ряд з навісами, який не використовується за своїм призначенням (не в останню чергу і через карантинні обмеження). А от у нічний час це місце користується неабияким попитом серед певної категорії місцевих жителів. Своїми нічними розвагами вони заважають жителям будинку спати вночі, а на ранок залишають купи сміття та пляшок. Влітку проблема тільки посилиться. Тому вже зараз міська влада розглядає питання демонтування торгових рядів або їхнє перенесення подалі від житлового будинку.

Торговий ряд з навісами біля будинку по вул. Українська, 27
Торговий ряд з навісами біля будинку по вул. Українська, 27

На засіданні також обговорили питання затоплення приміщення Центру надання адміністративних послуг, що знаходиться на проспекті Будівельників, 22. За останні кілька місяців потопи вже двічі несли небезпеку дороговартісному обладнанню та нещодавно відремонтованому приміщенню ЦНАП.

Як повідомила компанія «Місто для людей», яка обслуговує цей будинок, над приміщенням ЦНАПу знаходиться технічний поверх, доступ до якого є вільним для мешканців будинку. За попередньою інформацією, останнє затоплення сталося через те, що під час ремонту хтось із мешканців відкрив дренажну засувку гарячої води. Отже, через системний характер цього проблемного питання, Сергій Холод дав доручення зачинити технічне приміщення та обмежити доступ всім, хто немає відношення до комунальних служб або керуючої компанії.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі шукають претендентів на посади поліцейських офіцерів громади

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X