У Запорізькій області посилили обмеження у приміському транспорті

Рішення посилити контроль за пасажирськими перевезеннями у приміському громадському транспорті було прийнято сьогодні, 26 жовтня, на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОДА.

У Запорізькій області ввели додаткові обмеження у приміському транспорті

Обласна влада посилює обмеження для місць масового скупчення людей, і особливо – громадського транспорту, через складну епідеміологічну ситуацію, яка ускладняється в регіоні з кожним днем.

Обмеженням у приміському транспорті почнуть діяти в області з четверга, 28 жовтня.

Так, користуватися послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним та залізничним транспортом у внутрішньообласному (міжміському, приміському) сполученнях зможуть тільки ті люди, які:

  • мають документ про повну або часткову вакцинацію;
  • мають негативний ПЛР-тест, або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу, проведений не більш як за 72 години до дня поїздки;
  • мають свідоцтво про одужання від коронавірусу, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу е-послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка порталу Дія).

Перевізникі зобов´язані інформувати пасажирів про введені обмеження. В разі виявлення поліцією у громадському приміському транспорті пасажирів без відповідних документів штраф сплачуватиме не перевізник, а порушник.

У зв’язку з цим варто зазначити, що в Енергодарі продовжили час роботи кабінету вакцинації: у будні дні – з 11:00 до 18:00 (було до 15:00), у вихідні та святкові дні – з 8:00 до 16:00 (було до 12:00). У центрі всі вакцини є в наявності: Пфайзер, Короновак та Астра-Зенека.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: З 25 жовтня в Енергодарі припиняє роботу міський маршрутний транспорт

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X