У Великій Білозерці на честь 90-річчя видатного місцевого агронома виступлять Павло Зібров та Алла Кудлай

Цього четверга, 16 вересня, у Великій Білозерці відбудеться велике свято на честь 90-річчя видатного місцевого агронома Марії Петрівни Щербини.

У Великій Білозерці на честь 90-річчя видатного місцевого агронома виступлять Павло Зібров та Алла Кудлай

Марія Петрівна – місцева легенда. Після закінчення технікуму молодого агронома направили на роботу до радгоспу «Правда» у Великобілозерський район Запорізької області, де вона пропрацювала майже 40 років. За сумлінну працю Марія Петрівна була нагороджена низкою грамот, подяк і грошових премій, а головне – заслужила людську повагу та вдячність. Навіть зараз, на заслуженому відпочинку, вона продовжує допомагати односельцям слушними консультаціями у сфері рослинництва.

На честь славного 90-річчя родина Марії Петрівни Щербини вирішила зробити для ювілярки та всіх односельців приємний подарунок та організувати велике святкування. Про це у Фейсбуці повідомила онучка Марії Петрівни Єлизавета Соломатіна.

Тож 16 вересня о 12:00 у будинку культури пройде презентація подарункового видання книги «Велика Білозерка. Статті та документі з історії села». У рамках зустрічі також відбудеться бесіда з нащадками Марії Петрівни та солодке частування.

А о 19:00 у будинку культури відбудеться святковий концерт за участю Народних артистів України Павла Зіброва та Алли Кудлай.

Вхід на усі заходи – безкоштовний.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Ярмарок спорту» в Енергодарі – свято спортивного різноманіття і…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X