У Василівці з’явилися мурали, присвячені реабілітаційному центру для хижих тварин

У Василівці продовжується реалізація проєкту «SafeStep» («Безпечний крок»). За кошти гранту на суму 30 тис. грн команда проєкту вирішила прикрасити підземний перехід під жвавою автомагістраллю яскравими муралами, які відображатимуть знакові місця районного центру. Про це повідомляється на сайті Василівської міської ради.

Перші мурали, які з’явилися на стінах переходу, присвячені унікальному місцю – Василівському реабілітаційному центру для хижих тварин, який нещодавно відсвяткував своє 19-річчя.

У Василівці з’явилися мурали, присвячені реабілітаційному центру для хижих тварин

На розписах зображений левиний прайд та його «вожак» – засновник центру Олександр Пилишенко, який, до речі, нещодавно удостоївся ордену «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню та звання «Почесний громадянин міста Василівки».  

Реабілітаційний центр навіть запустив флешмоб #фотовпереході. Прихильникам пропонується фотографуватися та виставляти світлини в соціальних мережах з хештегом #фотовпереході.

Творчий процес створення муралів

А для тих, хто бажає побачити дивовижну родину Пилишенків та їхніх вихованців та власні очі, нагадуємо, що центр находиться за адресою: м. Василівка, вул. Степова, 8 та працює щоденно з 09:00 до 18:00 без перерв та вихідних.

Ціни на вхідний квиток складають: 0-7 років – безкоштовно, 7-14 років – 100 грн, з 14 років – 150 грн, з 70 років – безкоштовно.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Василівському реабілітаційному центру для хижих тварин – 19 років!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X