У Дніпрорудному вже три тижні тече пожежний гідрант, а ніхто не реагує

У Дніпрорудному з’явилося своє невичерпне джерело. Це можна було б назвати дивом, якби джерело було природного, а не аварійного походження.

Справа в тому, що біля будинку по вул. Героїв праці, 21 (зі сторони міської лікарні) вже три тижні тече пожежний гідрант з питною водою, до того ж з дня у день все сильніше. І це в місті, де ця рідина фактично на вагу золота і де «водні» проблеми вже стали притчею во язицех.

Невичерпне джерело: у Дніпрорудному вже три тижні тече пожежний гідрант

Пожежні гідранти у місті перебувають на обліку Таврійського експлуатаційного цеху водозабезпечення та водовідведення КП «Облводоканал», тож саме його персонал має оперативно реагувати на такі ситуації та вчасно їх вирішувати. Однак вже тиждень дніпрорудненці активно обговорюють цю тему в соцмережах, обурюються та пишуть скарги на адресу відповідальних за цей безлад. Та віз, як в тій байці, і нині там.

У Дніпрорудному вже три тижні тече пожежний гідрант
У Дніпрорудному вже три тижні тече пожежний гідрант

Цікаво, що по вул. Героїв праці, 21 живуть декілька депутатів Дніпрорудненської міської та Василівської районної рад, а також члени виконкому міськради, які щодня зі своїх вікон бачать цей потужний кількасотметровий струмок. І, схоже, що їм, як і комунальникам, теж байдуже.   

Тож є всі шанси, що вже чималенький струмок скоро переросте у стрімку й повноводну річку. Проте хто ж відшкодовуватиме такі колосальні втрати питної води?

Олена Драгун, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Мешканка Енергодара віддала шахрайці 39 тисяч за зняття порчі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X