У Кам’янсько-Дніпровському лісгоспі триває акція «Створюємо ліси разом»

В Україні триває щорічна акція «Створюємо ліси разом». Її традиційно проводить Державне агентство лісових ресурсів з метою покращення екологічної ситуації в країні, виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи та поширення знань про ліси та їхню важливість для існування життя на планеті. Акція стартувала 21 березня, у Міжнародний день лісів, і триватиме до Дня довкілля, який цього року відзначатиметься 17 квітня.

Не лишається осторонь цього важливого заходу ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство». Як повідомляється на його сторінці у Фейсбуці, у рамках акції співробітники лісництва разом з батьками, дітьми та вихователями ясел-садочку «Барвінок» НВК «Дитячий садок – ЗОШ І-ІІІ ст.» Кам’янки-Дніпровської 19 березня висадили на території закладу 10 саджанців берези повислої, 10 – гібіскуса та 2 – горобини чорноплідної. Перед початком акції фахівці лісгоспу традиційно провели короткий інструктаж і показали, як правильно садити молоді дерева.

Наступний етап акції пройшов у Великій Білозерці. Тут 21 березня, у Міжнародний день лісів, на території місцевого лісництва вздовж дороги учні 8 класу та заступниця директора з виховної роботи Великобілозерського НВК № 1 Олена Баранова разомз  в.о. лісничого Наталією Лиходід висадили саджанці туї.

Також для проведення громадських акцій та для озеленення територій КП «Агрознам’янка» у Великій Знам’янці та КП «Водоканал» у Кам’янці-Дніпровській лісове господарство надало комунальним підприємствам 135 саджанців декоративних порід (берези повислої, верби ламкої, верби Матцуда, гібіскусу, горобини чорноплідної (аронії), каштану звичайного). Саджанці були вирощені у шкільних відділеннях розсадників підпорядкованих лісництв – Водянському та Кам’янському.   

Крім того, задля подальшого відновлення лісових ресурсів лісгосп провів заготівлю та переробку сировини основних порід дерев. У підсумку було отримано 65 кг насіння сосни кримської, 70 кг акації білої та 70 кг гледичії колючої, з якого планується виростити 870 тисяч штук сіянців.

З настанням весни, першим теплом і пробудженням всього живого довкола хочеться проводити більше часу на природі, на свіжому повітрі. Не варто відмовляти собі у задоволенні прогулятися мальовничими місцями, адже це може бути не тільки корисним, але й пізнавальним! ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» запрошує енергодарців та гостей міста у будні чи вихідні дні пройтися, влаштувати квест, дізнатися нову інформацію та просто відпочити на природі. Для цього створена екологічна стежина «Світ плавнів», що знаходиться в лісовому насадженні Іванівського лісництва навпроти парку Перемоги. На стежині розташовані 7 точок, на кожному стенді є QR-код з корисною та пізнавальною інформацією.

Тож бережімо і шануймо наші ліси, долучаймося до вкрай важливої і потрібної справи – відновлення і збереження зелених легень планети. Тільки так ми зможемо передати це природнє багатство наступним поколінням.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Травневі свята-2021: скільки днів відпочиватимуть енергодарці

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X