У Кам’янці-Дніпровській та Великій Знам’янці відремонтують дорогу державного значення

Ще на початку весни, підприємство, яке обслуговує дорогу державного значення Т-08-04 по вулиці Ярослава Мудрого м. Кам’янка-Дніпровська та по вулиці Центральна с. Велика Знам’янка (дорога перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Запорізькій області), в рамках проведення поточного ремонту зняло верхній шар асфальтного покриття. До сьогодні ремонтні роботи так і  завершили, а стан дороги значно погіршився.

Дочекалися: у Кам’янці-Дніпровській та Великій Знам’янці відремонтують дорогу державного значення
Дочекалися: у Кам’янці-Дніпровській та Великій Знам’янці відремонтують дорогу державного значення

Як повідомляється на офіційній сторінці Кам’янсько-Дніпровської міської територіальної громади у Фейсбуці, місцева влада протягом декількох місяців неодноразово во зверталася до балансоутримувача дороги, і от нарешті питання зрушило з мертвої точки. У п’ятницю, 2 липня, до Кам’янсько-Дніпровської громади завітала робоча комісія Служби автомобільних доріг у Запорізькій області. Метою приїзду була фіксація обсягів робіт, які необхідно виконати для відновлення проїзної спроможності автошляху.

За інформацією заступника міського голови Михайла Антоника, який взяв участь у роботі комісії, ремонтні роботи мають розпочатися вже 5-6 липня, а завершити їх планують впродовж тижня за сприятливих погодних умов.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі гемодіалізне відділення відсвяткувало третій «день народження»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X