У Дніпрорудному на два місяці закриють дитсадки через нестачу коштів в громаді?

Батьки дошкільнят Дніпрорудного б’ють на сполох. Вчора ввечері, 19 травня, їм у вайбер-групах почали надходити повідомлення наступного змісту:

«Доброго вечора, шановні батьки!

У зв’язку із скрутним фінансовим становищем у Дніпрорудненській громаді (обмеженість коштів на утримання дошкільних закладів: комунальних послуг, продуктів харчування, заробітних плат) планується закриття усіх дошкільних закладів міста в літньо-оздоровчий період на два місяці, з 14 червня до 15 серпня.

З причин адаптивного карантину перехід дітей із закладу в заклад заборонено. Тому просимо вас терміново повідомити на ранок 20 травня, хто ГОСТРО потребує відвідування дитсадка влітку, з подальшим документальним обґрунтуванням (довідки з місця роботи обох батьків, відсутність близьких родичів, інші причини).

Велике прохання поставитися із порозумінням до цієї проблеми, позитивне вирішення якої дасть можливість повноцінно працювати дошкільним закладам в новому навчальному році.

З повагою, адміністрація».

Зрозуміло, що цей «лист щастя» викликав величезний резонанс: інформацію миттєво поширили в дніпрорудненських групах в соцмережах, а під постами почали з’являтися десятки гнівних коментарів батьків та жителів міста.

Батьки дошкільнят Дніпрорудного б’ють на сполох: невже у місті гірників на два місяці закриють дитсадки?
Батьки дошкільнят Дніпрорудного б’ють на сполох: невже у місті гірників на два місяці закриють дитсадки?

Зазначимо, що наразі у Дніпрорудному функціонують п’ять дошкільних навчальних закладів. Для міста гірників вже стала звичною практика закриття дитсадків влітку на ремонт, але по черзі та на нетривалий час. Нині ж мова йде про закриття всіх садочків міста із функціонування протягом двох місяців лише «чергових» груп, які б відвідувала тільки та малеча, яку батькам справді ні з ким залишити.    

За коментарями МедіаЦентр звернувся до Дніпрорудненського міського голови Євгенія Матвєєва. Мер зазначив, що такий варіант дійсно розглядається міською владою, але остаточне рішення ще не ухвалене. Спочатку питання буде винесено на розгляд профільної депутатської комісії, а потім – на сесію міської ради, яка відбудеться в наступний четвер, 27 травня. Тож слідкуємо за ситуацією.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі два класи закрили на карантин

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X