Різноманіття творчих колективів у МПК «Сучасник» в Енергодарі

Осінь – золота пора року і початок нового періоду життя. І не тільки у школярів, а й у дорослих. Дуже скоро спека зміниться прохолодою,  а подекуди й негодою. Тож зараз найкращий час, аби урізноманітнити своє життя новими захопленнями.   Міський палац культури «Сучасник» на сьогоднішній день пропонує енергодарцям різного віку реалізувати свій творчий потенціал, стати частиною одного з креативних та натхненних колективів.

МПК «Сучасник» запрошує енергодарців реалізувати творчий потенціал
МПК «Сучасник» запрошує енергодарців реалізувати творчий потенціал

«На сьогодні у «Сучаснику» починають свою роботу 16 творчих колективів. В тому числі три з них мають звання народних, а саме: народний хор «Червона калина», народний театр та народний оркестр «Джерело». Наступні два мають звання зразкового: фольклорний колектив «Радослав», ансамбль танцю «Любисток», –  відмітила завідувачка відділу з основних видів діяльності Валентина Щипакіна.

Валентина Щипакіна - завідувачка відділу з основних видів діяльності МПК «Сучасник»
Валентина Щипакіна – завідувачка відділу з основних видів діяльності МПК «Сучасник»

Наша співрозмовниця акцентувала увагу, що знайти себе в творчості можуть не лише діти, але й дорослі. Було б тільки бажання та трошки вільного часу.

«До дорослої групи відносять інструментальний ансамбль народного хору «Червона калина», вокальний ансамбль «Поющие сердца», вокальний ансамбль «ВІАХОР». Дитячу групу включає вокальний ансамбль «Барви», театральна студія, театр танцю «Ельдорадо», вокальна фольклорна студія, дві хореографічні студії та музична студія гри на гітарі»- зазначила завідувачка.

Наразі жоден гурт у «Сучаснику» не закрили. Навпаки, з 2020-го навчального року було створено новий вокальний ансамбль хлопчиків віком від 6 до 17 років «Нон-Стоп» під керівництвом Світлани Іванової. Тож побажаємо керівнику та учасникам творчих успіхів в починанні.

Всі заняття у гуртах проводять безкоштовно. Виключенням стала студія гри на гітарі.

Всі колективи працюватимуть у штатному режимі, згідно розкладу і з дотриманням всіх санітарних норм на період карантину.

Художнім відділом МПК «Сучасник» також було заплановано два заходи, підготовкою яких займаються навіть сьогодні. Це музичне шоу «Музика-кіно» народного оркестру «Джерело», який передбачено на 27 вересня, та спектакль народного театру «Домовик» – на 30 жовтня.

Валентина Щипакіна з оптимізмом  зустрічає початок нового творчого сезону. Адже Енергодар – місто талановитих людей. І дуже важливо, аби вони мали змогу реалізувати власний потенціал. Для цього і працює «Сучасник». Тож, долучайтеся!

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Дзвоник кличе на урок: в Енергодарі стартував новий навчальний рік

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X