ЦВК розпустила енергодарську ТВК на чолі з Сергієм Хорольцем і зареєструвала Наталію Лабяк депутатом міськради

До Центральної виборчої комісії надійшли дві скарги кандидата в депутати Енергодарської міської ради Наталії Лабяк, в яких вона просила визнати протиправною бездіяльність Енергодарської міської територіальної виборчої комісії щодо неприйняття рішення про реєстрацію її депутатом. Про це повідомляється на сайті ЦВК.

Нагадаємо, директорку КП «Міська молочна кухня» обрали депутатом міської ради від партії «Слуга народу» на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. І ще 25 листопада минулого року рішенням Запорізького окружного адміністративного суду енергодарську ТВК зобов’язали зареєструвати Наталію Лабяк депутаткою, проте комісія рішення суду проігнорувала. За це ЦВК достроково розпустила її 20 жовтня цього року.

ЦВК розпустила енергодарську ТВК на чолі з одіозним Сергієм Хорольцем

Через декілька днів сформували нову ТВК на чолі з одіозним Сергієм Хорольцем, який навіть не прийшов на перше установче засідання комісії.

Втім недовго проіснувала ТВК в цьому складі, позаяк і вона проігнорувала рішення суду щодо реєстрації Наталії Лабяк депутаткою міської ради. ЦВК встановила факт одноразового грубого порушення  енергодарською комісією законодавства України і сьогодні, 30 листопада, достроково припинила повноваження всього її складу. Крім того, ЦВК врешті поставила крапку в епопеї, що затяглася, та зареєструвала Наталію Лабяк депутатом Енергодарської міської ради.

ЦВК врешті поставила крапку в епопеї, що затяглася, та зареєструвала Наталію Лабяк депутатом Енергодарської міської ради

Відтак місцеві організації політичних партій можуть до 15:00 2 грудня 2021 року подати до ЦВК кандидатури для включення до складу вже нової виборчої комісії.

Окрім того, ЦВК зобов’язала голову (а в разі його відсутності чи неможливості виконання ним своїх повноважень – його заступника) після сформування нового складу тервиборчкому оголосити на найближчому пленарному засіданні Енергодарської міської ради рішення ЦВК про реєстрацію Наталії Лабяк депутатом міськради.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Перерахунки КП «ТВК», харчування дітей, розвиток медицини в Енергодарі: підсумки 15-ї сесії…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X