В стаціонарі енергодарської лікарні буде працювати цілодобова аптека

Вчора, 21 грудня, відбулася робоча зустріч міського голови Енергодара Дмитра Орлова з директором КНП «СМСЧ» Андрієм Бредихіним і завідувачкою Аптеки №5 Державної акціонерної компанії «Ліки України» Марією Косенко. Про це повідомили на сайті міськради.

Робоча зустріч міського голови Енергодара Дмитра Орлова з директором КНП «СМСЧ» Андрієм Бредихіним і завідувачкою Аптеки №5 Марією Косенко

В ході перемовин піднімалося питання стосовно продовження роботи двох аптечних пунктів Аптеки №5, розташованих на території «СМСЧ», оскільки термін договору оренди приміщення для аптечного пункту, що знаходиться на першому поверсі «дорослої» поліклініки, завершується 31 грудня поточного року. Тож на спільній нараді було прийнято рішення пролонгувати строк дії договору оренди на наступний рік, і залишити аптеку для зручності відвідувачів лікарні.

Також підняли питання про необхідність збереження цілодобового аптечного пункту у стаціонарі медико-санітарної частини. На час виконання ремонтних робіт у СМСЧ аптека тимчасово не працювала. Наразі шукають нове приміщення для розміщення аптечного пункту, роботу якого планують поновити вже в наступному році.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі – одна смерть та 73 нових випадки COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X