Енергодарець вночі кидав каміння в пологовий будинок та погрожував працівникам

В ніч з 7 на 8 червня на пологовий будинок Енергодара скоїв напад п’яний чоловік. Він кидав каміння в двері та нецензурно лаявся, погрожуючи фізичною розправою та самосудом персоналу медзакладу. Про це повідомляє керівник міської СМСЧ №1 Андрій Бредихін.

Погрожував самосудом: п’яний енергодарець кидав каміння в пологовий будинок
Енергодарець вночі кидав каміння в пологовий будинок та погрожував працівникам

«О 1:30 ночі двері пологового будинку почали здригатися від сильних ударів каміння та ніг. Це нападав п’яний і агресивний чоловік. Він багато нецензурно лаявся і поміж тим кричав: «Вбивці – пологовий будинок». Агресор-нападник погрожував вибити камінням вікна у відділенні СМСЧ, та більше – він викрикував погрози фізичною розправою та самосудом персоналу. Після початку нападу працівниця відділення викликала поліцію. На місці поліцейські склали протокол та зареєстрували заяву про вчинення хуліганських дій. Самого порушника затримали і доставили у відділення поліції. На цьому такий нічний кошмар міг завершитися. Та вже за півтори години цей самий чоловік повернувся до пологового відділення лікарні СМСЧ. Він продовжив поводитися агресивно, знову викрикував погрози лікарям, бив плитку на вході до приймального покою. На що повторно викликали поліцію», – йдеться в повідомленні Андрія Бредихіна.

Адміністрація спеціалізованої медико-санітарної частини також інформує, що в ту ніч, паралельно з нападом, у відділенні йшла основна робота. За ту добу у пологовому будинку пройшло четверо пологів та один кесарів розтин – всі випадки складні.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Мешканець Кам’янки, який задушив родичку, постане перед судом

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X