Як не травмуватися у зимовий період: поради ортопеда-травматолога

От і енергодарці нарешті дочекались справжньої засніженої зими. Деякі вже навіть встигли зліпити сніговика на подвір’ї, покататися на санчатах та просто насолодитися чарівною зимовою атмосферою. Та серед всіх казкових принад зими зустрічаються й досить небезпечні та ризикові – такі, як ожеледиця. Саме вона є однією із основних причин травмування людей у зимовий період.

Ми поспілкувалися з місцевим лікарем-ортопедом-травматологом, який розповів про найчастіші приводи для звернень містян до травматології за останній період.

Гліб Крюков - лікар-ортопед-травматолог КНП «СМСЧ»
Гліб Крюков – лікар-ортопед-травматолог КНП «СМСЧ»

«У зимовий період по допомогу з різними травмами звертається велика кількість пацієнтів. Загалом це травмування голеностопу, пальців та рук. Рідше зустрічаються травми ребер, тазостегнового суглобу та стегон», – розповів лікар-ортопед-травматолог Гліб Крюков.

Зазвичай першу допомогу при травмах надають у приймальному відділенні КНП «СМСЧ». Та, на жаль, не всі травмовані мешканці одразу звертаються до лікарів. Внаслідок чого таке халатне ставлення до власного здоров’я може понести за собою важкі наслідки.

«Люди в нас доволі терпеливі, вони чекають до вечора та сподіваються, що все мине. Деякі літні люди навіть чекають покращення по декілька тижнів. А коли все ж таки вирішують, що медична допомога необхідна, втрачений на зволікання час досить ускладнює швидкість та ефективність лікування», – наголошує лікар.

Тож чи вплинула справжня енергодарська зимова негода на кількість звернень містян до медиків і яких порад необхідно притримуватися, щоб без травм пережити ожеледицю, дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарський храм виграв грант на благоустрій

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X