Травневі свята в Енергодарі: обмеження в’їзду/виїзду з міста та відвідування лісу

Як повідомляється на сайті Енергодарської міської ради, 28 квітня до 06.00 1 травня, в’їзд та виїзд з міста буде обмежено. Таке рішення прийнято на черговому засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19. Зокрема, заборонено перевезення приватним легковим автотранспортом пасажирів в кількості більше трьох осіб, крім перевезень із дотриманням всіх санітарних норм працівників підприємств, які забезпечують надання життєво важливих послуг.

Травневі свята в Енергодарі: обмеження в’їзду\виїзду з міст та відвідування лісу
Травневі свята в Енергодарі: обмеження в’їзду\виїзду з міст та відвідування лісу

На період травневих свят – з 06.00 1 травня до 00.00 3 травня – буде обмежено в’їзд транспортних засобів фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровані в інших регіонах або населених пунктах України.

Також в повідомлені йдеться про те, що  з 28 квітня надано дозвіл на роботу ПРАТ «Меркурій-5» та ринку «Райдужний». Дозволено торгівлю виключно продуктами харчування, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту, насінням, розсадою та саджанцями. Обов’язковими умовами є дотримання санітарних норм, термометрія при вході та використання засобів індивідуального захисту. 

Заборонено відвідування та перебування населення на території лісової та лісопаркової зон міста
Заборонено відвідування та перебування населення на території лісової та лісопаркової зон міста

У зв’язку зі зростанням кількості пожеж на території лісових масивів рішенням штабу на період травневих свят – з 1 до 3 травня та з 9 до 11 травня – заборонено відвідування та перебування населення на території лісової та лісопаркової зон міста. В ці дні по периметру лісу чергуватимуть патрулі працівників поліції та військовослужбовців в/ч 3033. Енергодарців наполегливо просять утриматися від відвідування лісу, аби запобігти виникненню пожеж.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі висадили сакури, тепер аби тільки був полив

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X