Житель Енергодара потребує нашої допомоги: необхідні кошти на трансплантацію серця

Жителька Енергодара Наталія Круть звертається до всіх небайдужих людей за допомогою. Її 39-річний син Олександр Помаз у 2018 році занедужав важкою хворобою – дилатаційною кардіоміопатією.

Дилатаційна кардіоміопатія (застійна міокардіопатія) – захворювання міокарду з вираженим порушенням насосної функції серця та дилатацією (розширенням) обох шлуночків.

Хвороба наскільки вразила серце Олександра, що він потребує трансплантації життєвоважливого органу.

Оскільки в Україні пересадку серця не роблять, сусідня країна Білорусь погодилася провести цю складну операцію. Але вона коштує чималих грошей – 105 тисяч доларів.

Мати тяжкохворого Олександра стукала у всі двері та знайшла допомогу в Міністерстві охорони здоров’я України. Там на операцію для сина Наталі виділили необхідну суму.

Тепер жінка просить всіх небайдужих людей допомогти зібрати їй 70 тисяч гривень, які необхідні на медикаменти, реабілітацію та проживання за кордоном. Наразі всі заощадження сім’я витратила на лікування та діагностику захворювання.

Шановні читачі! Допоможіть матері врятувати сина. Тільки разом ми зможемо подарувати людині життя! Зараз для Олександра важлива кожна копійка.

Тож, якщо ви маєте можливість, надсилайте кошти на картку мами Олександра, Наталі Круть: 4149 4991 2783 9635. Або звертайтеся до неї за телефоном +38095-751-42-81.

Давайте разом робити гарні справи!

МедіаЦентр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X