Енергодарська спортсменка увійшла до топ-10 кращих каноїсток світу

В угорському Сегеді наприкінці серпня відбувся Чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное, на якому Україну представляло три десятки спортсменів, в тому числі і енергодарська спортсменка Людмила Бабак.

Людмила Бабак у вирішальній гонці фінішувала восьмою з результатом 27.25,58

Як пише “ЗА!спорт”, в каное-одиночці енергодарська веслувальниця зуміла пройти до фіналу чемпіонату світу на дистанції 5000 м, де у вирішальній гонці фінішувала восьмою з результатом 27.25,58.

Виступ у фіналі чемпіонату світу – великий прорив для енергодарської та й усієї запорізької школи веслування на байдарках і каное.

Відзначимо, що за результаті виступу на світовому форумі, головною метою якого був відбір на Олімпійські Ігри, українські веслувальники вибороли три перепустки до Токіо-2020 та 8 квот для спортсменів. Це найкращий результат виступів українських веслувальників на ліцензійних чемпіонатах світу.

Медіа Центр вітає Людмилу Бабак та її наставника тренера Сергія Снєжка з відмінним результатом.