Енергодарці повинні платити за перевірку газового обладнання

З 2019 року енергодарці окремо оплачують планове технічне обслуговування газового обладнання. Ця сума виведена в додаткову квитанцію за виконання робіт. Оплачують її один раз на рік або раз на три роки – в залежності від типу газового обладнання.

Енергодарці будуть платити за перевірку газового обладнання
У разі несплати планової перевірки подача газу в будинок буде припинена

За технічне обслуговування газового обладнання городяни платили і раніше. Однак до поточного року ця сума була закладена в тарифі на оплату за використаний газ. В даний час змінами в законодавстві дана складова виключена з тарифу, повідомляє прес-служба міськради.

Тепер планові заходи з техобслуговування газових приладів і обладнання проводяться на платній основі. У багатоквартирному будинку сума оплати залежить від кількості газових приладів і довжини газопроводу. Метраж газопроводу «розкидається» на всіх мешканців будинку.

Абонент багатоповерхівки в квитанції буде бачити дві позиції: техобслуговування плити і техобслуговування газопроводу. Кожен газовий прилад буде виведений в квитанцію окремим рядком.

Згідно із законом, за 10 днів до проведення планового ТО абоненти вже повинні отримати квитанцію. Після оплати даного виду робіт газівники виконують всі необхідні заходи.

Техобслуговування передбачає систему робіт з діагностування газопроводів і газового обладнання, що дозволяє утримувати його в справному стані. У разі несплати і не проведеного вчасно обслуговування устаткування подачу газу в будинок буде припинено.

Читайте також: Сесія в Енергодарі: нове амплуа Івана Сороки та пристрасті навколо «ТВК»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X