Енергодарці приєдналися до Всеукраїнської школи онлайн

Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання учнів 5–11-х класів  «Всеукраїнська школа онлайн» (ВШО). За перший тиждень роботи платформи зафіксували  майже 1 млн відвідувань користувачів. Про це свідчить статистика офіційного сайту e-school.net.ua. І кількісні дані активності щодня зростають. Зокрема, постійно надходять заявки від вчителів, які бажають долучитися до розвитку платформи. Про це йдеться в офіційному повідомленні.

Як повідомили в енергодарському управлінні освіти, наші освітяни також залучилися до Всеукраїнського проєкту.

Енергодарці приєдналися до Всеукраїнської школи онлайн
Енергодарці приєдналися до Всеукраїнської школи онлайн

«Всеукраїнська школа онлайн відповідає найкращим світовим практикам. Країни, що задовго до пандемії впровадили в повсякденний процес навчання подібні онлайн-платформи, набагато краще за інших змогли забезпечити якісну освіту під час карантину. Важливо, що платформа надає доступ до навчального контенту українською мовою для дітей та вчителів, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, але хочуть здобувати освіту за українською державною програмою», – підкреслив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

ВШО є частиною глобальної ініціативи з цифрової грамотності — «Дія.Цифрова освіта», яку Мінцифри разом із партнерами запустили цього року.

Досвід країн — лідерів у диджиталізації освіти, як-от Естонії або Китаю, свідчить, що наявність таких національних онлайн-платформ дає можливість не тільки долати обмеження в навчальному процесі під час пандемії, а і є обов’язковою частиною освітнього простору, що допомагає дітям та вчителям у навчанні та викладанні, а також підвищує рівень здобутих знань.

Всеукраїнську школу онлайн підтримали три мобільні оператори — Київстар, Vodafone та lifecell. Вони забезпечать безлімітний нетарифікований доступ до сайту платформи та її мобільного додатку  для всіх абонентів.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: ПриватБанк в Енергодарі: щоб уникнути черг та зараження – користуйтесь мобільним…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X