Тяжкохворій Катрусі Щетиніній з Енергодара зробили операцію: збір коштів триває

Нещодавно МедіаЦентр вкотре звертався до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу 15-річній енергодарській дівчинці Катрусі Щетиніній, яка страждає від тяжкої хвороби – гідронефрозу (недостатнього розвитку тканин сечоводу). Після того, як у дівчинки відмовили нирки та ледь не зупинилося серце, її терміново доправили до реанімації Запорізької дитячої лікарні №5, де вдалося стабілізувати її стан.

Тяжкохворій Катрусі Щетиніній з Енергодара зробили операцію: збір коштів триває
Тяжкохворій Катрусі Щетиніній з Енергодара зробили операцію: збір коштів триває

Як розповіла МедіаЦентру мама Катрусі Наталя Щетиніна, вчора, 12 липня, дитина перенесла ще одну важку операцію – їй вивели фістулу для подальшого проведення діалізу. Цю процедуру дівчинці проводитимуть тричі на тиждень у дитячому діалізному центрі на базі Запорізької дитячої лікарні №5 (на жаль, в Енергодарі можливості проходити цю процедуру немає, адже гемодіалізне відділення обслуговує тільки дорослих пацієнтів). А після проведення повного обстеження Катрусю занесуть до єдиного державного реєстру очікування донорської нирки і почнеться марафон чекання…

Катруся та її мама щиро дякують усім, хто у ці тяжкі часи не залишив родину у біді та простягнув руку допомоги. Це дарує надію та вселяє віру у краще!

Проте збір коштів триває! Адже для мами, яка виховує доньку сама і яка через неохідність постійного перебування з Катрусею була змушена залишити роботу, всі витрати на лікування – це непідйомна сума. Тому знову просимо всіх небайдужих підтримати родину!

УВАГА, ЗМІНИВСЯ НОМЕР РАХУНКУ! Кошти слід перераховувати на нову картку ПриватБанку мами: 4149 4993 8778 6872 (Наталя Щетиніна). Важлива кожна ваша гривня!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: SOS: президент дніпрорудненського клубу «Білі Ворони» Сергій Решетов потребує допомоги на лікування!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X