Стан 14-річної Каті Щетиніної погіршився, терміново треба їхати в Київ!

Нещодавно ми розповідали вам сумну історію боротьби 14-річної Каті Щетиніної з Енергодара, яка через важку хворобу нирок щоденно терпить страшний біль. Але дівчинка та її мама не здаються і намагаються робити все, аби Катя змогла жити щасливим, повноцінним життям.

І світ не без добрих людей! Мама Катерини Наталія щиро вдячна всім, кого до глибини серця вразила історія енергодарської родини. Всім, хто не лишився осторонь, відгукнувся на заклик допомоги і продовжує робити це зараз. Хтось перераховував кошти, хтось намагався підтримати маму порадами чи-то добрим словом. Дякуємо вам, люди, за справжню людяність! Тільки на цьому і тримається наш світ!

Катя Щетиніна з Енергодара потребує допомоги чуйних людей
Катя Щетиніна з Енергодара потребує допомоги чуйних людей

Але, на жаль,  дитина почувається вкрай погано. Ниркова недостатність почала швидко прогресувати. За місяць показники аналізів значно погіршилися. І оскільки клініки Ізраїлю зараз не приймають, та й грошей на обстеження там (що вже говорити про саме лікування!) немає, мама терміново везе Катю в Київ.

«Я не можу і не хочу чекати, доки нирки у дитини відмовлять зовсім. Тому зараз намагаємося стабілізувати стан доньки крапельницями, знизити рівень інтоксикації. І вже наступного робочого тижня будемо їхати в «Охматдет». Сподіваюся, там нам нададуть кваліфіковану консультацію та допомогу. Можливо, зможемо пройти в Україні частину тих обстежень, результати яких потрібні і для клініки в Ізраїлі. Бо за кордоном це коштує величезних грошей. Наприклад, тільки за цистоскопію нам виставляють рахунок в більше ніж 3 000 у.е.!»- розповідає Наталія.

Тих коштів, які наразі зібрала мама з вашою допомогою, вистачить тільки на дорогу і на перший етап обслідування. Але точно не вистачить на лікування. Тому закликаємо всіх, кого не лишила байдужим доля дитини, знову об’єднатися та активізувати збір коштів на лікування Каті.

Номер карти у ПриватБанку: 5168 7573 9390 7961. Отримувач Наталя Щетиніна.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Інтерактивна виставка: як в Енергодарі «оживили» історичні фотографії

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X