Брати чи не брати: енергодарцям розповіли про «теплий кредит» для ОСББ

Сьогодні в Енергодарі вже зареєстровано 23 ОСББ та є групи, які перебувають на різних стадіях його створення. У зв’язку з цим за останній час у містян виникла зацікавленість у впровадженні в багатоквартирних будинках енергоефективних заходів. Наразі в Енергодарі діє міська програма з енергоефективності «теплий кредит», нею користуються переважно фізичні особи. Тож представників місцевих ОСББ також  проконсультували, як розвивати цю програму на більш широкий загал. Присутнім  розповіли про технічні можливості заощадження коштів співвласниками у рамках програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків Фонду енергоефективності.

В Енергодарі діє міська програма з енергоефективності «теплий кредит»
Які переваги «теплого кредиту» для ОСББ в Енергодарі?

Міська рада Енергодара зазначає, що в бюджеті міста на 2020 рік на часткову компенсацію за «теплими кредитами» для ОСББ передбачено 1 млн 440 тис. грн. Розмір відшкодування для ОСББ та ЖБК – 60%, але не більш як 8 000 грн в розрахунку на одну квартиру за одним кредитним договором.

На 2020 рік на часткову компенсацію за «теплими кредитами» передбачено 1 млн 440 тис. грн
Розмір відшкодування для ОСББ та ЖБК – 60%

Найважливішою умовою для отримання «теплого кредиту» є згода на взяття коштів у банку більшої частини жителів ОСББ. Оскільки опалювальний сезон не за горами, то у енергодарців залишилося не так багато часу, аби наважитися утеплити свої будинки за рахунок кредитних коштів.

Ті представники ОСББ, які зацікавилися «теплим кредитом», обов’язково мають донести інформацію до співвласників, обговорити з ними деталі і потім, якщо більшість буде «За», звернутися до відділення «Державного ощадного банку України» або «Укргазбанку» в нашому місті за отриманням кредитних коштів.

Дар’я Климак, Денис Скачок, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі визначилися з планом дій щодо розрахунку нових тарифів “ТВК”

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X