Невже? На тепломережах біля магазину «Гурман» розпочато ремонт

В Енергодарі через неправильне розташування одного з магазинів по вулиці Українська немає доступу до тепломереж, які потребують негайного ремонту. Ця проблема існує досить давно, ще з грудня минулого року.

Довгоочікуваний ремонт: на тепломережі по Українській влада звернула увагу
Невже? На тепломережах біля магазину «Гурман» розпочато ремонт

Днями редакція Медіа Центра випустила сюжет, в якому небайдужий енергодарець розповів деталі проблеми. Напередодні Сергій Годін оприлюднив в соціальній мережі Facebook публікацію, де розповів про те, що через прорив тепломереж мешканці будинків 37, 39 та 41 по вулиці Молодіжна та багатоповерхівки №16 по вулиці Українська вже досить довго «сидять» без гарячої води. Найбільш вражаючим в цій історії було те, що містяни бачили проблему, а влада – ні.

Зі слів очевидців нашим журналістам стало відомо, що представники мерії, КП «Тепловодоканал» та КП «Комунальні системи» були на місці події незадовго до нашого інтерв’ю з Сергієм. Нарешті на ситуацію звернули увагу.

Вже сьогодні, 22 травня енергодарці мали можливість помітити, що ремонтні роботи все ж таки почалися. Сподіваємося, мешканцям постраждалих житлових будинків водопостачання відновлять найближчим часом. Але питання про те, хто ж дозволив встановити магазин «Гурман» на тепломережах, залишається відкритим й досі.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Квест по-енергодарськи «отримай довідку для дитячого садочку»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X