Техогляд в Енергодарі: швидко, професійно та зручно!

Для всіх енергодарців та мешканців Кам’янсько-Дніпровського району є гарна новина –  нещодавно в  Енергодарі відкрився Пункт технічного контролю ОТК-СЕРВІС. Тепер ви можете з легкістю пройти технічний огляд свого авто без черг і в будь-який зручний для вас час!

ОТК-СЕРВІС:  технічний огляд в Енергодарі швидко, професійно та зручно!
Техогляд  в Енергодарі: швидко, професійно та зручно!

Давайте розберемося детально, які автомобілі повинні проходити ОТК

Отже, згідно зі ст. 35 Закону України «Про дорожній рух», обов’язковому техогляду  підлягають: вантажні автомобілі до 3,5 т. вантажопідйомності і старше 2-х років (1 раз в 2 роки), вантажні автомобілі більш 3,5 т. вантажопідйомності незалежно від віку (1 раз в роки), автомобілі, які перевозять небезпечні вантажі (2 рази на рік), автобуси (2 рази на рік), легкові автомобілі всіх типів, марок і моделей, які належать юридичним особам і фізичним особам-підприємцям та використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання доходу (1 раз в 2 роки). Також техогляд повинні проходити причепи до легкових і вантажних авто, які належать юридичним особам і фізичним особам-підприємцям і використовуються для перевезення вантажів з метою отримання доходу (1 раз в 2 роки); таксі (1 раз в рік) пікап, фургон, вантажопасажирський до 3,5т. вантажопідйомності і старше 2-х років (1 раз в 2 роки).

Саме у пікапах, фургонах і вантажопасажирських авто насправді і криється вся сіль проблеми. Через різні класифікації по типу авто і свідоцтв на право керування автомобілів, власники машин типу «Газель», Volkswagen Transporter і Renault Кango тощо, стикаються з дилемою: треба чи не треба проходити техогляд на автомобіль в Україні? Багато клієнтів переконані, що їхні автомобілі не підлягають техогляду, тому що в техпаспорті на автомобіль в розділі J «Категорія» або в розділі D3 “Тип” стоїть позначка «В». Так ось, ця відмітка говорить про категорію водійського посвідчення, маючи яку, водій може керувати даним автомобілем, і ні в якому разі не говорить про його приналежність до категорії легкових автомобілів.

Як визначити, підлягає автомобіль проходженню техогляду в Україні, чи ні?

Згідно  листа № 4 / 8-10586 від 23.11.2011 р. Управління державної автоінспекції України (нині – Національна поліція України) пікапи, фургони на базі легкових автомобілів і вантажопасажирські автомобілі відносяться до категорії вантажних автомобілів вантажопідйомністю до 3,5 т і в разі їх експлуатації більше двох років підлягають ОТК кожні два роки. Отже, якщо в техпаспорті на автомобіль в розділі D.3 «Тип» зазначено пікап, фургон або вантажопасажирський, і йому більше двох років, такий транспортний засіб в обов’язковому порядку підлягає ОТК незалежно від форми власності та з метою експлуатації.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ОТК-СЕРВІС!

Якщо ви маєте великий автопарк транспортних засобів (більше 50 одиниць), ви можете замовити виїзд спеціалістів на вашу територію. У нас є комплекс обладнання, який дозволяє робити всі необхідні виміри. Протоколи про проходження ОТК  ви отримаєте на місці одразу після проходження техогляду.

Обирайте ОТК-СЕРВІС, адже якість наших послуг перекриває всі витрати на додаткову діагностику транспортного засобу, а наявність пересувної лабораторії дозволить зменшити витрати та власний час на транспортування до стаціонарної лабораторії.

Ми знаходимося за адресою:

м. Енергодар, вул. Комунальна, 7

Тел. для довідок та запису: (066) 135-77-74 ,  (067) 835 – 77 -74

Facebook https://www.facebook.com/otkenergodar

Instagram  https://www.instagram.com/otk_energodar/

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X