Веселий «Team Building» зібрав енергодарців у парку Перемоги

Енергодарці вміють як працювати, так і відпочивати. Але і це  вони теж роблять з користю. У парку Перемоги для працівників атомної станції відбувся захід «Team Building». Навчально-тренувальний центр ЗАЕС організував гру для енергетиків, яка була спрямована на згуртування колективу, формування сильної команди, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей. Одним словом,  і весело, і корисно!

В Енергодарі відбувся «Team Building»
«Team Building» в Енергодарі

Команди малювали свої прапори, вигадували девізи, а потім на території парку згуртовано виконували  різноманітні завдання в різних локаціях. Наприклад, зробити найсмішніше фото, разом перенести м’яч, аби той не впав, та побудувати з макаронів найвищу вежу. Було неймовірно весело.

Енергетики грали в «Team Building»
Працівники ЗАЕС розважалися в «Team Building»

За словами інструктора навчально-тренувального центру ЗАЕС Лілії Гортенко, організувати такий захід та зібрати людей виявилося нескладно, та й погода не підвела.  До того ж, в організації допомогли профспілковий комітет, спорткомплекс, культурно-діловий центр ЗАЕС, цех дезактивації та весь колектив НТЦ.

«Team Building» об’єднав працівників ЗАЕС у грі
Працівники Запорізької  атомної електростанції грали в «Team Building»

Тож у  грі «Team Building» взяли участь три команди: організація молоді Запорізької атомної електростанції, працівники служби експлуатації будівель і споруд та фахівці відділу ядерної безпеки ЗАЕС. Дивлячись на емоції дорослих людей, було зрозуміло, що їм, безперечно, подобається ця гра.

Енергодарцям сподобалося грати у «Team Building»
Учасники гри «Team Building» залишися задоволеними

Найбільше балів за виконані завдання зібрала команда працівників служби експлуатації будівель і споруд. Але хочемо зазначити, що в цьому заході всіх можна назвати переможцями, бо кожен учасник  – сміливий та креативний. А саме такі характеристики притаманні лідерам. Вітаємо учасників змагань!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Військова частина 3042 в Енергодарі святкує 37-му річницю заснування

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X