Жителі Енергодару часто прикрашають своє тіло татуюванням

Сучасність наскільки збагатилася різними цікавинками, що іноді просто неможливо визначитися, що саме обрати для себе. Сьогодні ми розкажемо про прикраси на тілі, які  можуть супроводжувати вас все життя. Татуювання –  саме про нього буде йти мова далі. Журналісти Медіа Центра познайомилися з  талановитою дівчиною Анною, яка має власну  тату-студію і творче підходить до розписів на тілі.

Анна Гордієнко робить енергодарцям татуювання
Тату – майстер в Енергодарі розповіла, як почала займатися розписом на тілі

Насправді татуювання – це зовсім не данина сучасності. Історія татуювань почалася більше 6 000 років тому. Майстриня  розповіла нам, що робити людям тату вона почала після того, як їй наснився сон, де вона тримала татуювальну машинку в руках. Анна каже, що одразу зрозуміла: цей сон віщий, і розписувати тіло енергодарцям – це те, про що вона завжди мріяла.

Енергодарці охоче приходять в тату-салон
Жителі Енергодару полюбляють робити тату

Анна також має ще одне цікаве захоплення. Вона малює неймовірні картини олією на полотні та дарує їх своїм друзям.

Нам стало цікаво, які татуювання енергодарці частіше за все роблять на своєму тілі. Як виявилося, жінки полюбляють квіточки та метеликів, а от чоловіки роблять малюнки серйозні та масштабні. До речі, Анна й сама має досить велике татуювання на руці, яке для неї має особисте значення.

В Енергодарі у тату-майстра масштабний розпис на руці
Тату-майстер в Енергодарі також має татуювання

Для втілення у життя власних неординарних забаганок у енергодарців не існує вікових обмежень. Майстер нам розповіла, що до неї звертаються представники різних вікових категорій.  Одного разу приходила жіночка, котрій майже 70 років.

Звичайно,  робити чи не робити собі тату –особистий вибір кожного. Але люди, яким подобаються розписи на тілі, вважають, що татуювання – це, перш за все, неймовірно гарно!

Ми мали можливість  поспілкуватися  з  Аллою, клієнткою тату-салону «Каліостро», саме так називається місце, де майстер Аня робить людям татуювання.  Вона  розповіла нам, що прийшла зробити собі троянду на нозі, про яку мріяла вже давно, але наважилася на татуювання тільки зараз, майже в сорок років.

Жителька Енергодару завжди мріяла про татуювання на нозі
Майстер зробила жительці Енергодару тату на нозі

Кінцевий результат вразив не тільки нас, а й клієнтку, котра залишилася задоволеною. Тепер влітку Алла буде хизуватися гарненькою трояндою на нозі.

Тож, для тих, хто вміє слухати своє серце, дозволяє собі робити неймовірні вчинки, тату – це чудовий спосіб підкреслити власну індивідуальність. Та пам’ятайте, що приймати таке рішення треба  свідомо. Адже ця прикраса залишиться з вами на все життя.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: У Дніпрорудному відбувся щорічний турнір зі змішаних єдиноборств ММА

Мысли посетителей
  1. Анонім :

    Мне кажется нас обманули, на последнем фото нету даже покраснения вокруг тату, такого не бывает)

  2. :( :

    Так себе достижение…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X