Тарифи ТВК, підготовка до опалювального сезону, святкування Дня міста: комунальники Енергодара звітують про поточну роботу

Вчора, 7 червня, заступник міського голови Сергій Холод провів чергову робочу нараду з питань діяльності комунальних підприємств.

Тарифи ТВК, підготовка до опалювального сезону, святкування Дня міста: комунальники Енергодара звітують про поточну роботу

Як повідомляється на сайті міської ради, КП «Тепловодоканал» підготовлено та надано до управління комунальної власності проєкт розрахунків нового тарифу на послуги з водопостачання, водовідведення та теплопостачання. Після узгодження профспілковим комітетом штатного розпису КП його теж передадуть на перевірку до УКВ.

Як тільки здійсниться перевірка тарифів на гаряче водопостачання та опалення, з детальною аргументацією розрахунків, – їх одразу ж оприлюднять для інформування громадськості та винесуть на затвердження виконкому. Нові тарифи планують ввести в дію з 1 жовтня цього року.

Також КП «ТВК» вже розпочало роботи з підготовки до нового опалювального сезону. Найближчим часом спільно з Координаційною радою ОСББ планують провести комісійне обстеження будівель 1-2 мікрорайонів та розробити план необхідних підготовчих заходів і ремонтних робіт. Заступник міського голови Сергій Холод доручив комунальному підприємству щотижня надавати виконкому графік заходів з підготовки будинків до майбутнього опалювального сезону.

Під час зустрічі присутні зосередили увагу на необхідності злагодженої роботи всіх комунальних служб під час святкових заходів до Дня міста, які відбудуться 11-13 червня. Комунальникам доручили забезпечити покіс трави та полив рослин на всіх територіях, систематично очищувати урни у громадських місцях та прибудинкових сміттєвих контейнерах. КП «Міськзеленбуд» вже розпочало роботи з оновлення та пофарбування знаку «Енергодар», що знаходиться при в’їзді до міста.

Для забезпечення безперебійної роботи систем життєзабезпечення та оперативного реагування на позаштатні ситуації керівників комунальних підприємств зобов’язали скласти графіки чергувань та затвердити відповідних працівників.

Напередодні Дня міста заступник міського голови особисто перевірить всі об’єкти та закріплені території на предмет їхньої готовності до святкувань.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі працює служба з надання соціальної послуги денного догляду діток з інвалідністю

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X