Тариф 100% або як енергодарців пошили в дурні

До кінця поточного року залишилося менше місяця. Та вже зараз міська влада ощасливила енергодарців приголомшливим «подарунком». Якщо називати речі своїми іменами, то всіх городян дуже технічно пошили в дурні. Адже тарифи «Тепловодоканалу», відомі в народі як «сорокінські» , стали для населення сумною реальністю.

Депутати Енергодарської міської обговорюють долю тарифів «ТВК»
Депутати Енергодарської міської ради зібралися на спільну комісію

 Та на спільній депутатській комісії, що передувала сесії, заступник міського голови Ігор Курдя повідомив: насправді не все у нас так вже і погано, і на фоні інших міст України та області Енергодар сплачує за комуналку чи не найменше.

Влада Енергодара обговорює тарифне питання
Тариф 100% або як енергодарців пошили в дурні

Депутати разом з представники виконавчої влади довго обговорювали, що можна зробити, аби тарифне питання для Енергодара не було таким болісним. Згадали про проект «закільцювання», який так і не довели до кінця, помріяли про інвесторів, поговорили про зростання цін, та врешті  повернулися до цифр. Зокрема, до фактичних витрат «Тепловодоканалу». Мабуть, в контексті, скільки ще це комунальне підприємство буде дотаційним.

Тариф 100% або як енергодарців пошили в дурні
Нового тарифу  «ТВК», якому б довіряли енергодарці, немає

А далі мова зайшла про компенсацію з бюджету, завдяки якій населення платило тільки частину сумнівного по всім параметрам «сорокінського» тарифу. З довгої дискусії стало очевидно, що  грошей на компенсацію  в бюджеті вже немає. Нового тарифу, якому б довіряли люди, немає теж. Тому все, що зараз пропонується незахищеним верствам населення – це субсидії.

Платіжки за листопад покажуть, чи готові  платити мешканці Енергодара
Все, що  пропонується незахищеним верствам населення  в Енергодарі – це субсидії

Тож, поки справа дійшла безпосередньо до сесії й голосування, вже стало очевидно, що компенсації відшкодування «Тепловодоканалу» різниці у вартості тарифу на водопостачання, водовідведення та опалення не буде. Енергодарці сплачуватимуть у повному обсязі. І вже платіжки за листопад покажуть, чи готові до цього люди.

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі з’явився онлайн-центр профорієнтації молоді: що воно таке?

Мысли посетителей
  1. Анонім :

    один жолтый другой синий слва украини

    1. :-( :

      Тю, дурень!…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X