В Енергодарі виконком за лічені хвилини підняв тарифи для населення!

Цинізм влади Енергодара просто зашкалює! Відгородившись від мешканців міста – власних виборців та роботодавців, стіною з правоохоронців у бронежилетах, сьогодні, 11 квітня, виконавчий комітет під крики «Ганьба» за лічені хвилини підвищив тарифи на воду і тепло від «Тепловодоканалу». Це життєво важливе для багатьох питання навіть не стали обговорювати.

Як Енергодар за 6 хвилин поклали на коліна: виконком підняв тарифи під крики «Ганьба»
В Енергодарі виконком за лічені хвилини підняв тарифи для населення

Тож, влада знову показала: цілком законні вимоги громади щодо проведення аудиту на комунальному підприємстві і оголошення повноцінних громадських слухань вона виконувати навіть і не думала. Минули лічені дні після складної зустрічі із населенням, і величезні тарифи, які розраховані незрозуміло ким і незрозуміло як, вже стали реальністю для енергодарців.

Своє ставлення до цього висловили ті активісти, які були присутні на виконкомі. Микола Захаров, Олександр Дєвочкін та інші говорили про порушення процедури й здорового глузду, про те, що це рішення необхідно буде спростовувати. Навіть якщо для цього знадобиться звернутися до губернатора, президента та в суди.

А ще говорили про те, як важливо громаді брати активну участь в житті міста. Як бачите, позиція невтручання, яку займають  деякі городяни, свого часу призвела до керуючої компанії МДЛ, тепер от – до тарифів, що стануть важким навантаженням на бюджет більшості родин. Тож скільки ще ви будете це терпіти?

Чи зможуть пенсіонери Енергодару платили нові тарифи?
Шоковані тим, що відбулося на виконкомі в Енергодарі, літні люди

Особливо шоковані тим, що відбулося на виконкомі, літні люди, у більшості яких мізерні пенсії. Коментуючи ситуацію, вони ледь стримували сльози і не стримували обурення.

До речі, зараз навіть не відомо, у скільки разів виконком підвищив тарифи: в два, чотири, шість чи може десять? Адже на засіданні навіть не озвучили, за які саме розрахунки проголосували! Тож поки що ми всі отримали кота у мішку разом з черговою «плюхою» від влади. Її – владу, між іншим, теж свого часу обирали ми самі…

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Досить нас доїти!»: жителі Енергодару проти нових тарифів

Мысли посетителей
 1. Антипорохобот :

  Предлогаю провести им мусорную люстрацию! )))

 2. aleksandr :

  Мы терпилы , заслуживаем таких цен!

  1. Анонім :

   В водохранилище в сети и на дно. Пользу принесут раки с пивом хорошо

 3. aleksandr :

  Мы народ ДАРА , заслуживаем таких цен!”

 4. Музыкант Седой :

  Скоро Вас будем недоносков по одному кончать, мрази. #музыкунагиляку#сожгиисполком#пашанечуди#пашаживичестно#

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X