Одна на двох: у ХВЗ урочисто відкрили виставку талановитої енергодарської родини художників Углових

В Енергодарському художньому виставковому залі 27 січня відбулося урочисте відкриття виставки робіт «Фарби творчості» талановитих художників, чудової родини Олександра та Ірини Углових.

«Фарби творчості»: в енергодарському ХВЗ відкрилася виставка робіт родини Углових

Нотку чарівності та неординарності заходу додавав музичний супровід вокально-інструментального колективу «Jonathan Christopher».

Захід відбувся у супроводі інструментального колективу «Jonathan Christopher»

Насолодитися красою та вишуканістю робіт Олександра та Ірини, а також подивитися на оновлений після ремонту великий зал зібралося чимало енергодарців. Міський голова Дмитро Орлов також відвідав прекрасний вернісаж та привітав родину Углових.

«Дуже приємно, що зал дійсно оновився та вже користується попитом. За ініціативу хочу окремо подякувати відділу культури, молоді та спорту міськради. Від імені Енергодарської міської ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету вітаю творчу родину Олександра та Ірини Углових з відкриттям спільної виставки»,– відзначив міський голова Дмитро Орлов.

Міський голова Дмитро Орлов привітав родину Углових з урочистим відкриттям спільної виставки

Мистецтво об’єднує. Тож підтримати родину художників прийшли друзі, близькі, знайомі та просто поціновувачі художнього мистецтва, серед яких – режисер, керівник народного театру міського палацу культури «Сучасник» Михайло Ізосімов та його дружина, режисерка-педагогиня народного театру Тетяна Саломатова.

З вернісажем Олександра та Ірину Углових щиро привітали друзі, близькі та знайомі

Наприкінці урочистостей наші герої розповіли журналістам, звідки з’явилася ідея пов’язати своє життя з образотворчим мистецтвом та стати художниками. Також говорили про те, чи стикалися Ірина та Олександр з творчим вигоранням і як знаходили вихід із таких ситуацій. Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

Родина Углових розповіла цікаві факти про свій творчий шлях

Виставка картин – це завжди свято. Це можливість зустрілися з прекрасним, а найцінніше те, що автори цих робіт знаходяться серед нас. Найголовніше для художника – це визнання, і ми сподіваємося, що енергодарцям та гостям міста сподобаються справжні витвори мистецтва наших героїв. Адже, дивлячись на дивовижні роботи Углових, розумієш, наскільки їхній світ яскравий, різнокольоровий і світлий.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Малюємо музику»: в Енергодарському ХВЗ вперше відбувся незвичайний захід для юних…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X