Юні енергодарські спортсмени здобули призові місця на престижних змаганнях

Минулими вихідними енергодарські юні спортсмени знову зібрали цілий «врожай» нагород різноманітних турнірів.

У Токмаку 3 квітня відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Кубок Токмака». Як повідомляється на сайті Енергодарської міськради, за перемогу змагались 350 маленьких спортсменів у складі 38 команд з різних областей України.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Кубок Токмака»

Енергодар на турнірі представляли вихованці спортивно-оздоровчого комплексу ВП «Запорізька АЕС» (тренери Станіслав Тілінін та Віктор Вардугін), які також виступали у складі команди Запорізької області.

За підсумками змагань друге місце у ваговій категорії 30 кг посіла енергодарська спортсменка Марія Ковальчук, а третє місце у ваговій категорії 29 кг отримав Роман Герасименко. Інші юні спортсмени також показали гарні результати та отримали величезний змагальний досвід.

На цьому спортивні здобутки наших енергодарських спортсменів не завершуються. У селі Білозір’я Черкаської області з 29 березня по 2 квітня пройшов розіграш Кубку Ліги України з футзалу, участь у якому взяли юнаки 2006-2007 років народження. Енергодарська команда футболістів ДЮФК «Темп ЗАЕС», тренером якої є Ігор Черненко, також взяла участь у змаганнях.

Кубок Ліги України з футзалу

Як повідомляє пресслужба міськради, за першість змагались шість команд. Через набрану однакову кількість очок з командою-суперницею енергодарські футболісти не змогли боротися за великий кубок. Та у фіналі команда «Темп ЗАЕС» перемогла команду Донецької області та отримала Кубок Престижу.

Одним із найкращих гравців змагань визнали енергодарського футболіста Дениса Маринича.

А 4 квітня у Василівці під гаслом «Граємо за Україну разом!» відбувся фінал першості області з футзалу серед юнаків 2005 року народження. Участь у змаганнях взяли 16 команд, які були поділені на 2 групи.

У Василівці відбувся фінал першості області з футзалу серед юнаків 2005 року народження

Як повідомляється на сторінці Василівської ОТГ на офіційній сторінці у Фейсбуці, після попередніх змагань було визначено 6 колективів, які у фінальному турі розіграли між собою нагороди першості: «DIMAX» (Енергодар), ДЮСШ (Оріхів), «Колос» (Вільнянськ), «Таврія-1» та «Таврія-2» (Василівка) «Дніпро» (с. Благовіщенка – Кам’янка-Дніпровська).

Матчі пройшли у спортивній боротьбі, команди показали якісну гру та високий рівень майстерності. У підсумку третє та друге місця посіли василівські команди «Таврія-2» і «Таврія-1» відповідно, а переможницею першості стала енергодарська команда «DIMAX» з міста Енергодар.

Кращими гравцями було визначено воротаря команди «Таврія-1» Павла Шпонька та гравця команди «DIMAX» Володимира Журбу.

Усі учасники команд-призерів нагородженні медалями, грамотами, кубком та індивідуальними призами.

Команда МедіаЦентра вітає спортсменів з успішними результатами!