Сутичка переросла в бійку: в Енергодарі сантехнік побив чоловіка(ФОТО)(ВІДЕО)

Співробітник МДЛ безщадно побив чоловіка. Сутичка почалася з невинного зауваження жителя будинку. Сантехнік розбиратися не став, одразу накинувся з кулаками.

«Близько четвертої години ранку ми з дружиною почули шум на даху, я вийшов розібратися, бо у нас в місті часто щось крадуть. Ми одразу визвали поліцію. Побачивши, що сантехнік проводить ремонтні роботи, ми заспокоїлися. Проте, той у відповідь почав мене ображати і накинувся з кулаками» — розповідає постраждалий Олександр.

Сантехнік накинувся з кулаками на жителя
Співробітник МДЛ безщадно побив чоловіка
Постраждалий у сутичці з сантехником МДЛ
Постраждалий у сутичці з сантехником МДЛ

Шум та гамір о 4 ранку «підняв на вуха» всіх жителів будинку за адресою: вулиця Молодіжна 27/2. Сполохані люди не знали, як діяти в такій ситуації. Сусідка зізнається, що їй стало страшно, адже крики лунали на увесь під’їзд. 

Жінка потерпілого одразу викликала поліцію. Проте до початку бійки наряд приїхати не встиг.

Поліція не встигла приїхати до початку бійки
Поліція не встигла приїхати до початку бійки

«Почувши шум, ми одразу викликали поліцію. Ми розуміємо, що у кожного свої справи і виклик не одразу дійшов до відділу міської поліції. Проте, якби наряд приїхав на мить раніше, бійку могли б і уникнути» — розповідає дружина потерпілого Олександра.

Як з’ясувалося пізніше, сантехнік виїхав на заявку. Один з жителів цього будинку поскаржився на аварійний стан сантехніки. До ранку чекати ніхто не став. Наслідки такої нічної роботи точно підуть не на користь кар’єрі співробітника МДЛ. Дружина постраждалого Катерина написала заяву в поліцію.

Дружина постраждалого написала заяву на сантехніка
Сантехнік накинувся з кулаками на жителя
Дружина постраждалого написала заяву на сантехніка
Дружина постраждалого написала заяву на сантехніка

Тепер у цій справі доведеться розібратися представникам Закону.

Валерія Бабич, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі впроваджується дуальна форма освіти для безробітних

Мысли посетителей
 1. яков :

  это как надо было довести этого хорошего человека с мдл. я его очень давно знаю и уверен что не он зачинщик драки. потому что запись видео не полное, а остальное вырезано. просто показали что выгодно жителям. а где полное видео. и этот чел что то не договаривает. потому что у него бегают глаза и прячет их от сьёмки на камеру.

 2. Анон :

  По любому Стаценко быковать начала, как она это умеет! Понты меньше колотить надо думает, что ей все дозволено! Видео снято в момент начавшейся драки, не понятно вообще кто ее начал, может сантехник отбивался, а они на него нападали.

 3. Аноним :

  а такое поведение сотрудников этой фирмы не новость им надо всем пройти обследование у психиатра как атомщики проходят каждый год

 4. Аноним :

  В четыри ч

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X