Ситуація з ремонтом приймального відділення енергодарської СМСЧ – на постійному контролі міської та обласної влади

Вчора, 29 липня, у виконкомі пройшла чергова робоча нарада з питань медичної галузі.

Як повідомляється на сайті Енергодарської міської ради, наразі в СМСЧ розпочато роботу з підготовки закладу до опалювального сезону. Так, на наступному тижні планується розпочати гідравлічні випробування, перевірку магістралей теплової мережі на предмет виявлення «слабких» місць та проведення ремонтних робіт. 

Ситуація з ремонтом приймального відділення енергодарської СМСЧ – на постійному контролі міської та обласної влади
Ситуація з ремонтом приймального відділення енергодарської СМСЧ – на постійному контролі міської та обласної влади

Тривають підготовчі роботи до початку ремонтної кампанії в СМСЧ. Цього тижня управління комунальної власності оголосило тендер на проведення ремонту приміщення для нового комп’ютерного томографу. Також продовжуються тендерні процедури на виконання капремонтів покрівель господарського блоку та головного корпусу медико-санітарної частини.

Наразі вже отримані експертні висновки по проєктно-кошторисній документації на проведення реконструкції в будівлях амбулаторій СМСЧ та ЦПМСД з метою доступу до них маломобільних груп населення. Наступного тижня оголосять тендер на реконструкцію приміщення під лабораторію для проведення ПЛР-тестів.

Ремонт приймально-діагностичного відділення на першому поверсі стаціонарного корпусу СМСЧ нарешті виходить на фінішну пряму. В.о. директора закладу Святослав Струс розповів, що підрядники завершують роботи з усунення виявлених зауважень, і зараз очікується поставка будівельних матеріалів.

Виконувач обов’язків міського голови Іван Самойдюк підкреслив, що ситуація з ремонтом приймального відділення СМСЧ – на постійному контролі міської та обласної влади. Керівництву лікарні доручено щоденно доповідати про стан завершення  робіт.

Що стосується ситуації із захворюваністю на COVID-19 в Енергодарі, то вона стабільна: на сьогодні амбулаторно лікуються 3 особи. А от в районі та області погіршення епідеміологічної ситуації викликає занепокоєння. Так, у колишньому Великобілозерському районі, де зазвичай рівень захворюваності був досить низьким, за тиждень виявлено 25 нових випадків, у колишньому Кам’янсько-Дніпровському районі – 11. У лікарні Дніпрорудного, до якої госпіталізують хворих на коронавірус, на сьогодні на стаціонарному лікуванні перебувають 7 людей: 2 пацієнти перебувають у реанімації, 5 – кисневозалежні. 

Медики очікують восени нову хвилю хвороби, тож у зв’язку з цим керівництву СМСЧ доручено підготувати персонал та приміщення на випадок ускладнення епідеміологічної ситуації, а також перевірити всі наявні ресурси, особливо можливість забезпечення киснем.

 МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодар отримав вакцину Moderna від COVID-19: коли можна буде щепитися

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X