На Запоріжжі вже 420 випадків коронавірусу, ситуація в Енергодарі незмінна

Станом на ранок 27 травня у Запорізькій області підтвердили 420 випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

В Енергодарі ситуація з коронавірусом залишається незмінною

За минулу добу виявили чотири нових випадки інфікування. Два з них в Запоріжжі, по одному – в Михайлівському районі та Бердянську.

Ситуація з коронавірусом в Енергодарі залишається незмінною. Нині в місті немає хворих на COVID-19. Як повідомляється на сторінці Енергодарської СМСЧ у Facebook, один з пацієнтів, у якого вчора у лікарні експрес-тест на коронавірус дав позитивний результат, не має цієї інфекції. Результат ПЛР аналізу від обласної вірусологічної лабораторії Запорізького обласного лабораторного центру показав відсутність коронавірусу у пацієнта.

На сьогодні у лікарнях регіону перебувають 52 людини. Амбулаторно лікується 123 хворих на коронавірус. Вже одужали 232 хворих.

Також медики повідомили про тринадцяту смерть людини з COVID-19 в області. Вчора, 26 травня, померла 66-річна мешканка Запоріжжя, у якої був підтверджений COVID-19. Жінка мала хронічну хворобу серцево-судинної системи, хворіла на цукровий діабет. Окрім того, вона дуже запізно – на 15 добу – звернулась за медичною допомогою. 

Щодо загальної ситуації в Україні, то медики вже підтвердили 21 905 випадків COVID-19, з них 658 летальних, 7995 пацієнтів одужали. За добу виявили 321 новий випадок.

Читайте також: В Енергодарі ювеліра оштрафували за порушення карантинного режиму

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X