Юні енергодарські бійці СК «Вітязь» поділилися історією перемоги на масштабному чемпіонаті

Займатися спортом – справа дуже важлива та вкрай корисна для нашого здоров’я. А от серйозно підходити до занять з фізичного розвитку з самого дитинства та на сто відсотків їм віддаватися – хіба не чудово?

В Енергодарі вже 7 років працює спортивний клуб «Вітязь», у якому діти, починаючи з 6 років, можуть навчитися бути справжніми бійцями, опанувати певні категорії бойового мистецтва, стати більш дисциплінованими, витривалими та мужніми.

Нещодавно вихованці СК «Вітязь» повернулися з Відкритого чемпіонату Херсонської області. Боротьба за першість була надзвичайно сильною та жорсткою. Але навіть не зважаючи на кількість учасників, а їх було понад 200 чоловік, наші маленькі спортсмени все ж вибороли право бути першими.

Юні бійці енергодарського спортивного клубу «Вітязь»
Юні бійці енергодарського спортивного клубу «Вітязь»

Про те, наскільки складним був шлях до перемоги, нам розповів тренер спортивного клубу «Вітязь» Антон Шибаєв.

«Чемпіонат сам по собі видався для нас важкуватим. Тому що після карантинного періоду у нас були тимчасові перерви у тренуваннях. Та, не зважаючи на це, нам все ж таки вдалося мобілізуватися і за вкрай короткий термін значно покращити свою фізичну форму. Саме за цей період я відчув ще більшу любов до дітей, ще більше ми зріднилися з ними і розуміємо один одного з напівслова. Саме таке споріднення і є ціна перемоги», – поділився з нами тренер СК « Вітязь» Антон Шибаєв.

Тренер зі змішаних єдиноборств, грепплінгу, бойового та спортивного самбо СК «Вітязь» Антон Шибаєв
Тренер зі змішаних єдиноборств, грепплінгу, бойового та спортивного самбо СК «Вітязь» Антон Шибаєв

Юні чемпіони, як і їхній тренер, дуже пишаються своїми здобутками на чемпіонаті. Тому залюбки висловили вдячність своєму наставнику та всім учасникам команди.

Під враженнями від перемоги маленьких бійців перебувають і їхні родини, які вкотре впевнилися, що відвідування такої серйозної секціївкрай корисне та дуже необхідне для дітей заняття.

Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Дорослі та маленькі енергодарці долучилися до еко-акції та очистили води Дніпра

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X