Медичні працівники Енергодара відзначили професійне свято

14 червня в Енергодарській міській раді відбулося привітання медичних працівників міста з професійним святом. В цей день в актовій залі зібралося чимало людей, що піклуються про наше з вами здоров’я. Здебільшого, це були ті працівники медичної галузі, що за багаторічний досвід можуть зватися кращими.

Розпочалося свято з привітань міського голови Павла Музики, який висловив свою вдячність медикам за їх працю та упевненість у тому, що у нашому місті працюють найкращі медичні працівники.

Енергодарська міська влада привітала медиків зі святом
День медичного працівника в Енергодарі

До привітань у цей день приєдналися також заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку ЗАЄС Олександр Кривцов, менеджер по взаємодії з місцевими органами влади ДТЄК ЗаТЄС Дмитро Дрозд та Ігор Середов, заступник голови профспілки ЗаТЄС.

Окрім усних привітань, що звучали під час святкового зібрання, присутні медики були удостоєні почесних нагород та подарунків як від міської влади, так і від гостей свята.

Медики Енергодара приймали привітання зі святом
В Енергодарі вітали медичних працівників

Квіти, приємні слова, найщиріші побажання не змогли залишити не одне обличчя в залі без посмішки та хорошого настрою.

Подарунком для присутніх стали також і виступи артистів ПК «Сучасник», які у своїх творчих номерах висловили вдячність медикам як від усього міста, так і від кожного городянина окремо.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Енергодарський фольклорний колектив зайняв призове місце на Всеукраїнському фестивалі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X