Енергодарці гучно відзначили День міста: дайджест подій

Енергодар відсвяткував свій 51-й день народження. Як і годиться такій визначній події, святкування пройшло весело, гучно, масштабно і тривало декілька днів.

Стартували святкові заходи у будні. Так, 10 червня у міському палаці культури «Сучасник» відбулася квест-екскурсія музеєм Запорізької теплової електростанції. Її учасниками стали учениці середніх і старших класів енергодарських шкіл, які залюбки поринули у дослідження історії рідного міста та позмагалися між собою у знанні історичних фактів.

У МПК «Сучасник» відбулася квест-екскурсія музеєм Запорізької теплової електростанції
У МПК «Сучасник» відбулася квест-екскурсія музеєм Запорізької теплової електростанції

Почалася екскурсія з фотосушки, на якій експонувалися світлини легендарного енергодарського фотографа Анатолія Масльонкова, в об’єктив котрого потрапили найвизначніші фрагменти історії міста. А далі учасники перемістилися до музею Запорізької ТЕС – підприємства, з якого півстоліття тому почалася історія Енергодара. Завідувачка музею Тетяна Христиченко цікаво й детально розповіла про славні віхи історії станції, про трудові перемоги і досягнення і, звичайно, про найцінніше – людей, які творили цю історію.

А наприкінці, щоб закріпити отриману інформацію, для учасників провели вікторину, під час якої вони мали не тільки правильно відповісти на запитання, але й показати експонати музею, що ілюструють цю відповідь. У підсумку всі блискуче впоралися із завданнями.

Такі квест-екскурсії триватимуть і надалі – їх відвідуватимуть вихованці пришкільних таборів різного віку.

11 червня в МПК «Сучасник» відбувся святковий концерт-вшанування першобудівельників та почесних жителів Енергодара – людей, які півстоліття тому звели серед пісків прекрасне місто, вклавши у його будівництво і становлення свої сили і частинку серця.

Святковий концерт-вшанування першобудівельників та почесних жителів Енергодара вийшов дуже теплим і душевним
Святковий концерт-вшанування першобудівельників та почесних жителів Енергодара вийшов дуже теплим і душевним

В цей вечір для винуватців свята пролунало чимало зворушливих, вдячних слів. Привітати ветеранів з Днем міста прийшли депутатка Енергодарської міської ради Галина Ляхова та голова ГО «БРАМА» Олена Курносова.

Депутатка міської ради Галина Ляхова та голова ГО «БРАМА» Олена Курносова привітали першобудівельників з Днем міста
Депутатка міської ради Галина Ляхова та голова ГО «БРАМА» Олена Курносова привітали першобудівельників з Днем міста

На святі першобудівельники отримали приємні подарунки від міської ради, а творчі колективи підготували для ветеранів чудовий концерт. Тож свято вийшло напрочуд теплим і душевним.

Основне святкування Дня міста стартувало у суботу, 12 червня, з самого ранку. На енергодарців та гостей міста чекав цілий калейдоскоп цікавостей: численні спортивні змагання на різних локаціях, у міському парку та на Набережній – творчі майстер-класи, розважальна програма для дітей, конкурс малюнку на асфальті, аквагрим, фотозони та багато іншого.

На Набережній чудовий настрій гостям створював інструментальний ансамбль «Карусель».

Також всі бажаючі могли переглянути виставки робіт вихованців дитячої художньої школи «Моє місто» та фондів художнього виставкового залу.

На площі Фестивальній тим часом проходив тест-драйв автомобілів запорізьких автосалонів.

А ввечері епіцентр святкування перемістився на площу біля МПК «Сучасник». Тут ніде було впасти яблуку – на великий святковий концерт містяни прийшли цілими родинами і веселими компаніями. Розпочалося святкування із поздоровлень – енергодарців з Днем міста привітав заступник міського голови Сергій Холод.

Енергодарців з Днем міста привітав заступник міського голови Сергій Холод
Енергодарців з Днем міста привітав заступник міського голови Сергій Холод

А далі гостей свята чекали сімейний конкурс «Щаслива родина», танцювальний батл серед глядачів, нагородження учасників міського квесту та переможців онлайн-вікторини «Моє улюблене місто».

На екранах Палацу культури глядачі могли побачити історію Енергодара у стилі пісочної анімації.

Чудовий концерт енергодарцям та гостям міста подарували артисти та колективи міського палацу культури «Сучасник», культурно-ділового центру Запорізької АЕС та вихованці дитячої музичної школи.

А «родзинкою» святкового концерту став виступ столичного гурту «G-ART».

Яскравим заключним акордом свята став грандіозний салют, який запалив нічне небо Енергодара сотнями різнокольорових вогнів.

Святкові заходи тривали і увесь наступний день.

Тож після такого феєрверку яскравих подій можна з впевненістю сказати: свято вдалося на славу!

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: З Днем міста, наш рідний Енергодаре!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X