Світлина василівської «Садиби Попова» стала переможницею міжнародного фотоконкурсу для Вікіпедії

Світлина споруд палацового комплексу «Садиба Попова», що у Василівці, стала переможницею номінації «Найкраща фотографія Запорізької області-2021» в українській частині найбільшого у світі міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки». Автор світлини – Олександр Мальон. Про це повідомляє Департамент культури та інформаційної політики Запорізької облдержадміністрації.

«Вікі любить пам’ятки»: світлина василівської «Садиби Попова» стала переможницею міжнародного фотоконкурсу Вікіпедії

Мета конкурсу «Вікі любить пам’ятки» – отримати фотографії усіх пам’яток культурної спадщини світу під вільною ліцензією для ілюстрування ними Вікіпедії – вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей з усього світу. А ще – привернути увагу українців до культурної спадщини, пізнати забуті та маловідомі сторінки своєї історії.

За час проведення конкурсу (з 2012 по 2021 роки) учасники завантажили фото 738 пам’яток Запорізької області, а це 60% від загальної кількості об’єктів у списку пам’яток області – 1226. Цього року конкурсанти подали на конкурс 431 світлину 330 пам’яток (із них 54 – завантажені вперше). У 2021 році за перемогу в номінації змагались 24 автори, а загалом з 2012 року – 194.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Організація молоді Запорізької АЕС визначила переможців свого фотоконкурсу

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X