Енергодарці можуть пізнавати природу, прогулюючись екостежиною «Світ плавнів»

З початку будівництва в Енергодарі склалася добра традиція – облаштовувати все, максимально зберігаючи оточуюче середовище, зелені насадження та природний ландшафт.

Проект «Екологічна стежина» Центра краєзнавства та туризму – переможець конкурсу ДТЕК Запорізька ТЕС «Громади своїми руками». Ініціативна група створила пізнавальну «стежину» в Іванівському лісництві і облаштувала її інформаційними табличками. На них – корисна інформація щодо лісових рослинних та тваринних мешканців нашого регіону.

Енергодарці можуть пізнавати природу прогулюючись екостежиною «Світ плавнів»
Завдяки ДТЕК Запорізька ТЕС в Енергодарі з’явилася екостежина «Світ Плавнів»

На відкриття екостежини завітали юні енергодарці – школярі, вихованці Центра туризму, краєзнавства та спорту, небайдужі мешканці та гості міста. Перший заступник міського голови Енергодара Ігор Курдя озвучив цікаве спостереження:

«Наше місто  оточене зеленими насадженнями. Близько 10 000 гектарів лісопаркової зони прикрашають Енергодар. В Україні, мабуть, не існує міста, щоб будівля міськради була поряд з лісом».

На відкриття екостежини завітали юні енергодарці
Близько 10 000 гектарів лісо-паркової зони прикрашають Енергодар

Екологічну свідомість та культуру наших співгромадян, дітей, в першу чергу, необхідно виховувати і прищеплювати їм любов до природи. Саме для цього було створено проект екостежина «Світ плавнів».

Енергодарська екостежина стане прекрасним місцем для відпочинку. Тепер всі охочі зможуть дізнатися багато цікавого про зелені насадження, що ростуть поряд з нами.

Дар’я Климак, Денис Скачок МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Водянській територіальній громаді зривається навчальний процес у школах та садочках

Мысли посетителей
  1. боцман :

    Всё отлично!
    А где это?

  2. Сергій :

    А де цю стежину шукати?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X