Світ ретротехніки очима Катерини Скупої: в Енергодарі відкрилася цікава виставка живопису

Новий сезон в художньо-виставковому залі почався доволі феєрично – 20 січня тут відкрилася виставка живопису «Машина часу» енергодарської художниці Катерини Скупої. На картинах у всій вінтажній красі зображено ретромотоцикли та ретроавтомобілі: від радянських «Волги» та «Запорожця» до закордонних «Порше», «Фольксвагена», «Мерседеса», «Харлея» та інших.

Ретро завжди в моді: енергодарська художниця Катерина Скупа презентувала виставку картин класичних автомобілів та мотоциклів

Для Катерини Скупої це вже третя виставка: перша відбулася у 2018 році в культурно-діловому центрі Запорізької АЕС, а через рік – у музеї «Машина часу» в Дніпрі. На цьогорічній виставці представлено 17 картин, написаних протягом останніх семи років. Але це лише маленька частина творчого доробку Катерини. На сьогодні в її послужному списку – вже майже 100 робіт, більшість яких розлетілася світом і посіла особливе місце в приватних колекціях цінителів ретротехніки і мистецтва.

Для Катерини Скупої це вже третя персональна виставка

Нашій знімальній групі художниця розповіла, з чого почалося її захоплення, звідки вона бере ідеї для своїх картин та які масштабні проєкти мріє втілити у життя. Детальніше про це дивіться у нашому сюжеті.

До речі, на виставці можна побачити не лише картини, а й інші цікавинки. Наприклад, приватну колекцію моделей мотоциклів енергодарського майстра Анатолія Наташкіна.

На виставці представлена колекція моделей мотоциклів Анатолія Наташкіна

А ще – зібраний власноруч мотоентузіастами «Custom Garage» Русланом Петренком та Андрієм Сидельніковим мотоцикл «Succuba».

Родзинка експозиції – зібраний власноруч мотоентузіастами «Custom Garage» мотоцикл «Succuba»

Виставка «Машина часу» триватиме в ХВЗ до кінця зими, тому всі енергодарці та гості міста матимуть вдосталь часу, аби поринути в світ ретротехніки та подивитися на нього очима художниці Катерини Скупої. Вхід безкоштовний.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарців запрошують на цікаву експозицію та фестиваль патріотичної пісні до…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X