Мер Енергодара та секретар ради дали свідчення в суді щодо «МДЛ»

Днями продовжив свою роботу Запорізький окружний суд, на якому позивачі Тетяна Баляба,  Сергій Хоролець і Микола Захаров спростовують законність призначення керуючої компанії «Місто для людей Енергодар». Допит свідків – представників влади, які прийняли це рішення з порушенням законодавства, почався ще на минулому засіданні. А цього разу свідчення під присягою давали важливі герої цієї «драматичної п’єси» – міський голова Павло Музика та секретар ради Леся Нікітіна.

Міський голова Енергодара Павло Музика
Мер Енергодара дає свідчення в суді щодо «МДЛ»

Вочевидь, міський голова відповідальність за проведення конкурсу покладає на свого заступника Ігоря Курдю, який і очолював конкурсну комісію. Каже, більшість питань треба ставити саме йому. В цілому ж Павло Олексійович акцентував на тому, що в нього багато інших обов’язків, і його робота не стосується виключно призначення «МДЛ Енергодар».

До секретаря ради були питання щодо славнозвісного засідання виконкому, на якому, начебто, і була затверджена керуюча компанія «МДЛ». Леся Нікітіна пам’ятає тільки, що голосувала «за». Але на багато питань надати відповіді не змогла, бо, за її словами, вже забула деякі моменти виконкому,які цікавали адвоката.

Секретар Енергодарської міської ради Леся Нікітіна забула багато моментів щодо призначення МДЛ
Секретар Енергодарської міської ради Леся Нікітіна

Будемо відвертими. Склалося враження, що суддя була надто вже лояльна до представників міської  влади. На відміну від позивачів та їх адвоката, чиї питання неодноразово викликали у неї зауваження, хоча направлені вони були на те, аби максимально відтворити картину подій, встановити роль кожного і його відповідальність. Тож деколи без емоцій не обходилось.

Тепер, що стосується безпосередньо судових перепитій. Адвокат Владислав Дьяченко каже:  свідчення можновладців і членів виконкому розходяться. Та й взагалі немає сумнівів, що призначення МДЛ – то одна велика махінація (починаючи з порушення процедури конкурсу і закінчуючи виконкомом, якого не було).

Суд у справі «МДЛ Енергодар» триває
Захисник позивачів, адвокат Владислав Дьяченко

Схоже на те, що справа вже наближається до розв’язки. Та поки що не відомо точно, коли буде прийнято рішення, і яке саме. Наразі знаємо, що наступне судове засідання відбудеться 10 червня. Більше подробиць – в сюжеті МедіаЦентра.

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Жителі Енергодара три тижні «виживали» без гарячої води

Мысли посетителей
  1. СЭМ :

    А что Леся скажет? Она тупа как пробка. Она себя не помнит, а то ещё и подробности преступления.

    1. Леся Никитина :

      КТО ЗДЕСЬ??!!!…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X