Іван Самойдюк організував свято для енергодарських ветеранів та пенсіонерів

1 жовтня в Україні відзначили День людини похилого віку та День ветерана. І напередодні цієї дати, і вже після неї в Енергодарі відбулося чимало заходів, спрямованих на те, аби привітати наших пенсіонерів та ветеранів, подарувати їм гарний святковий настрій.

В Енергодарі відзначили День людини похилого віку та День ветерана
Душевне свято для енергодарських ветеранів

Один з таких заходів за підтримки засновника благодійного фонду «Наше місто» Івана Самойдюка відбувся в суботу, 5 жовтня, в культурно-діловому центру Запорізької АЕС. На організовану спеціально для них концертно-розважальну програму зібралися представники Енергодарської організації Ради ветеранів України та  міського товариства пенсіонерів.

Душевне свято для енергодарських ветеранів
Іван Самойдюк організував свято для енергодарських ветеранів та пенсіонерів

Це було тепле, по-сімейному душевне свято за накритими столами, зі жвавими розмовами, танцями, яскравими концертними номерами та, звичайно, привітаннями.

Засновник благодійного фонду «Наше місто» Іван Самойдюк та депутат Енергодарської міської ради від ПП «Сильна Україна» Сергій Холод, які були присутні на концерті, побажали нашим ветеранам міцного здоров’я, наснаги та гарного настрою. І подякували кожного за особистий внесок  в будівництво, а потім і розвиток Енергодара.

В свою чергу, громадські організації висловили подяку за увагу БФ «Наше місто» та колективу столової №18 КОП ЗАЕС.

Душевне свято для енергодарських ветеранів
В Енергодарі пройшло тепле, по-сімейному душевне свято для ветеранів

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Стало відомо, коли в Енергодарі почнеться опалювальний сезон

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X