Енергодарці обурені «тимчасовим» відключенням світлофорів

В Енергодарі багато місяців тому почалося відключення світлофорів. Та тільки 19 квітня на офіційному сайті Енергодарської міської ради з’явилося оголошення, що ТИМЧАСОВО на трьох перехрестях в Енергодарі будуть відключені світлофори у зв’язку з дорожніми роботами.  На календарі вже кінець травня, а вони  так і не працюють.

Енергодарська влада обіцяла, що світлофори не працюватимуть «тимчасово»
В Енергодарі «тимчасово» відключені світлофори не працюють вже декілька місяців

Можливо, у розумінні місцевої влади «тимчасово» –  це «постійно»? Бо ремонтним роботам на дорозі не видно ні кінця ні краю, а світлофори майже по всьому Енергодару не працюють. Ми вирішили поцікавитися у городян, як вони ставляться до таких незручностей?

Відповіді нас не здивували. Жителі Енергодара одноголосно скаржаться на великі незручності на дорогах, та вимагають якнайшвидше повернути  світлофори до роботи.

Енергодарці вимагають повернути до роботи світлофори
Енергодарцям важко рухатися містом через непрацюючі світлофори

Також, енергодарці скаржаться на те, що в місті суцільний безлад, і  облаштуванням комфортних умов життя для містян ніхто не займається. Люди занепокоєні станом Енергодара в цілому, а відключені світлофори – черговий негаразд нашого міста.

Безлад, що коїться в Енергодарі, обурює містян
Жителі Енергодара занепокоєні безладом, що коїться у місті

Згадали енергодарці й  дороги. Незакінчений ремонт вже «дістав» як водіїв, так і пішоходів, які вимушені оминати купи ремонтних матеріалів.  Автомобілісти бідкаються, що доводиться змінювати колеса та часто ремонтувати машину. Причиною таких негараздів слугує наявність великих ям на проїжджій частині та в подвір’ях.

«Вічний» ремонт доріг набрид енергодарцям
Енергодарці скаржаться на поганий стан доріг у місті

Як ви вже зрозуміли, ця тема наболіла багатьом. У енергодарців просто не вистачає сил терпіти цей хаос. А влада Енергодара навіть пояснити містянам нічого не може. В них все «тимчасово». Будемо сподіватися, що скоро весь жах, що коїться в Енергодарі, закінчиться, і ми будемо жити в комфортному місті.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Михайло Веселов,
МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Онур» продовжить ремонтувати дороги в Енергодарі у червні

1 Комментарий
  1. Анонім :

    Обратитесь в полицию, пусть наведут порядок на дорогах. И светофоры не так нужны станут.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X